[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

دیداری از جنس افتخار و عزت ملی، روزنامه شیراز نوین

در پنجمین روز از هفته روابط عمومی که به نام روابط عمومی‌؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری و سلامت  نام گرفته است‌، دیدار صمیمی مدیران و کارشناسان روابط عمومی استان فارس با ساره جوانمردی؛ اسطوره تیراندازی ایران زمین، در نخستین آکادمی تخصصی تیراندازی جنوب کشور صورت پذیرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن روابط عمومی استان فارس، ویژه برنامه قدردانی از ساره جوانمردی بانوی قهرمان پاراالمپیک جهان و مسابقه تیراندازی در پنجمین روز از هفته روابط عمومی و با حضور مدیران روابط عمومی استان فارس در نخستین آکادمی تخصصی تیراندازی جنوب کشور برگزار شد.
در این برنامه، مدیران حاضر ضمن مرور افتخارآفرینی‌های این ورزشکار شیرازی طی سال‌های اخیر، با نخستین آکادمی تخصصی تیراندازی جنوب کشور به مدیریت این بانوی قهرمان نیز آشنا شدند و در رقابتی صمیمی، مسابقه تیراندازی با تفنگ را نیز پشت سر گذاشتند.
در این رقابت، در رده آقایان، بصیر حدائق؛ رییس روابط درمانگاه امام رضا و درمانگاه مطهری مقام اول، حبیبی؛ عضو انجمن روابط عمومی استان فارس مقام دوم و سید محمد مهدی اثنی‌عشری؛ رییس روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان مقام سوم و در رده بانوان؛ سمیه حبیب‌پور؛ کارشناس سمعی و بصری بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان، فاطمه حکیمی‌کیا؛ مسئول روابط عمومی اداره کل کتابخانه عمومی فارس و الهه بهرامی؛ کارشناس خبر و رسانه بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند‌. هدایایی از سوی فروشگاه زنجیره‌ای اوسا کفاش به ایشان اهدا شد.
در این میان، به گفته علی پارسایی، همسر و همکار بانوی قهرمان شیرازی، «‌ساره جوانمردی» به قلم روزنامه خبر، عنوان اقدامی ناب و خیرخواهانه بود که این مدال‌آور موفق، در راستای روحیه رفیع ورزشی خود، مدال طلای المپیک ریو خود را به ارزش 4‌میلیارد تومان به زلزله زدگان کرمانشاه برای ساخت بیمارستان اهداء نمود.
ساره جوانمردی عضو تیم ملی تیراندازی بانوان ایران است. جوانمردی دو مدال طلای پارالمپیک ریو و مدال برنز پارالمپیک لندن را کسب کرده است. او هم‌اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه شیراز و کارمند اداره کل ورزش و جوانان استان فارس می‌باشد. وی اولین بانوی مدال‌آور ایرانی در مسابقات پارالمپیک و پرافتخارترین بانوی ایرانی در عرصه‌ی المپیک است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی