[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

پدر مونا لباس‌هایم را کَند و ۳‌ساعت شکنجه ام داد، روزنامه شیراز نوین

پدر جوان وقتی متوجه ارتباط دخترش با پسر نوجوانی شد در اقدامی ‌جنون آمیز پسر غریبه را 3‌ساعت در خانه اش هدف شکنجه‌هایش قرار داد.
به گزارش رکنا، چندی پیش پسر 14‌ساله‌ای همراه مادرش پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای 3‌ساعت شکنجه‌گری در خانه دختر مورد علاقه‌اش پرده برداشت.
این پسر نوجوان که در شکنجه‌گاه پدر خشمگین دچار سکته قلبی شده بود چند روزی را در بیمارستان تحت درمان قرار گرفته بود.
حمید پس از بهبودی پیش روی بازپرس آرش سیفی در شعبه چهارم دادسرای ناحیه‌27 گفت: چندی پیش که از طریق تلگرام با دختر 14‌ساله‌ای به نام مونا آشنا شدم و خیلی زود به هم علاقه پیدا کردیم و همیشه برای دیدن هم در فضای داخل شهرک قرار می‌گذاشتیم و خیلی زود به دیدارهایمان پایان می‌دادیم تا کسی متوجه دوستی ما نشود.
وی افزود: پس از آخرین دیدار در خانه نشسته بودم که مونا از من خواست تا برای دیدنش به جلوی در ساختمانشان بروم.
شوکه شده بودم چون هیچ‌وقت تا یک قدمی‌خانه دختر مورد علاقه‌ام نرفته بودم که مشکلی پیش نیاید اما وقتی از من خواست به دیدنش بروم پذیرفتم.
پسر نوجوان ادامه داد: وقتی جلوی در ساختمان ایستاده بودم پدر مونا با چهره‌ای برافروخته به سراغم آمد و بدون هیچ حرفی یقه‌ام را گرفت و با کتک‌کاری مرا داخل خانه‌اش کشاند.
اجازه حرف زدن نداشتم و فقط کتکم می‌زد تا اینکه جلوی چشمان مونا لباس‌هایم را از تنم در آورد و با کمربند به جانم افتاد.
هرچه التماس می‌کردم بی‌فایده بود و پس از 3‌ساعت شکنجه و کتک خوردن دیگر هیچی نفهمیدم و بیهوش روی زمین افتادم که وقتی چشمانم را باز کردم دیدم روی تخت بیمارستان هستم.
مادر حمید در حالیکه اشک می‌ریخت در ادامه به بازپرس گفت: 3 ساعت بود که از پسرم بی‌خبر بودم و هرچه به موبایلش زنگ می‌زدم جواب نمی‌داد و وقتی از خانه بیرون آمدم دیدم پسرم بیهوش جلوی در خانه است که او را به بیمارستان رساندم.
با ادعای این پسر نوجوان بازپرس سیفی دستور داد تا تیمی ‌ازمأموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران برای صحت این ماجرا و دستگیر پدر شکنجه گر وارد عمل شوند.
کارآگاهان در گام نخست تحقیقات میدانی خود را در شهرکی که دختر و پسر نوجوان زندگی می‌کردند کلید زدند و پدر شکنجه‌گر را در خانه‌اش دستگیر شد.
این پدر 40‌ساله در همان تحقیقات ابتدایی لب به اعتراف گشود و گفت: وقتی دیدم دختر با پسر غریبه همدیگر را در شهرک ملاقات می‌کنند از شدت عصبانیت کنترلم را از دست دادم و از دخترم خواستم پسر نوجوان را به جلوی ساختمان بکشاند.
چون نمی‌خواستم این ملاقات‌ها باعث بی‌آبرویی‌ام بشود او را داخل خانه کشاندم. با کتک زدن پسر جوان خواستم درس عبرتی برای دخترم و حمید بشود که دیگر دست به این کارها نزنند.
بنا به این گزارش، بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور بازداشت موقت پدر شکنجه‌گر را به اتهام آدم‌ربایی صادر کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی