[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

امیرمهدی ژوله و الیکا عبدالرزاقی به صحنه بازمی‌گردند، روزنامه شیراز نوین

نمایش «این دنیا یه کنسرت..‌. به من بدهکاره» به نویسنده و کارگردانی سهند خیرآبادی با بازی امیرمهدی ژوله و الیکا عبدالرزاقی از ۲۱ خرداد در دور دوم اجرا روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش ایسنا، نمایش «این دنیا یه کنسرت..‌. به من بدهکاره» به نویسنده و کارگردانی سهند خیرآبادی و تهیه‌کنندگی محمد قدس پس‌از پشت‌سر گذاشتن دور نخست اجراهای خود در سالن چهارسو تئاتر شهر و شهرهای دبی، آمل و گرگان، در دور دوم اجرا بار دیگر به صحنه می‌آید. امیرمهدی ژوله و الیکا عبدالرزاقی بازیگران این اثر نمایشی هستند که از ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱ روی صحنه می‌رود.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: «مهران، مردی میان‌سال است که تصمیم گرفته بحران‌های زندگی خود را با مخاطبان در میان بگذارد و…» یاسال یسلیانی (ساخت و اجرای موسیقی)، نگین ‌لاجوردی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، شاهین ‌امیرپور (مدیر تولید)، علی ‌اکباتانی (دستیار تهیه‌کننده)، مهدی ‌قاضی (طراح انیمیشن)، پدرام ‌رضوانی (طراح نور)، شکیبا ‌آدینه (دستیار نور)، علی ‌زندیه، مهدی ‌قاضی (طراح پوستر)، گلناز ‌گلشن (مشاور طراح لباس)، حسین حاجی‌بابایی (عکاس)، علی زندیه (ساخت تیزر و تبلیغات)، مصطفی ‌فراهانی و پیمان ‌رضوی (طراحان موشن گرافیک)، سپیده عاشوری (دستیار تولید)، سعید رنجبر (تدارکات و پشتیبانی) و علی ‌کیهانی (مشاور رسانه‌ای) دیگر عواملی هستند که سهند خیرآبادی را در این پروژه همراهی می‌کنند. این نمایش در پردیس تئاتر شهرزاد سالن شماره یک اجرا دارد.
علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند امروز ساعت ۱۴ ظهر به سایت تیوال مراجعه کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی