[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

در مرحله گروهی کار سختی نداریم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت: با توجه به شرایط و امکانات خوب فدراسیون فوتبال تیم ملی در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۴ ازبکستان می‌تواند موفق باشند.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال، سیدمحمد ناظم‌الشریعه در مورد هم‌گروهی تیم ملی فوتسال کشورمان با تیم‌های فرانسه، گواتمالا و ونزوئلا در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۴ ازبکستان اظهار داشت: در یک بررسی ساده می‌توان گفت گروه ایران نسبت به دیگر گروه‌های دیگر در رقابت‌های جام جهانی آسان‌تر است و ما به‌راحتی می‌توانیم به مرحله دوم صعود کنیم.
وی گفت: اگر کمی به عقب برگردیم در اکثر ادوار جام جهانی همیشه یکی از تیم‌های قدرتمند فوتسال دنیا در گروه ایران بوده است. برای مثال دوره قبلی اسپانیا و یا قبل‌تر آرژانتین، اسپانیا و…اما در این دوره هیچ تیم مدعی در گروه ایران نیست.
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ادامه داد: اگر می‌خواهیم منطقی تیمی را آنالیز کنیم باید به رزومه آن تیم نگاه کنیم. فرانسه برای اولین بار به این رقابت‌ها صعود کرده و یا ونزوئلا که در ادوارهای مختلف در جام جهانی حضور داشته است و دیگر تیم هم‌گروه ایران گواتمالا این‌ها نمی‌توانند حریف قدر و سختی برای تیم ملی کشورمان باشند.
وی افزود: با توجه به‌راحتی تیم‌های هم‌گروه ایران در مرحله گروهی، من فکر نمی‌کنم ملی‌پوشان کشورمان کار سختی برای صعود به مرحله دوم این رقابت‌ها داشته باشند. آن هم با توجه به امکانات و حمایت خوب فدراسیون فوتبال در پرداخت پاداش‌ها و… که وحید شمسایی سرمربی تیم ملی بارها به آن اشاره کرده است ما می‌توانیم در جام جهانی حضوری موفق داشته باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی