[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

مشوق جوانان برای ازدواج باشیم ، روزنامه شیراز نوین

 فرزاد وثوقی- گروه خبر
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از افتتاح چهاردهمین نمایشگاه ملزومات جهیزیه و تدارکات ازدواج، تشریفات سفره عقد، گل‌آرایی مزون و آتلیه خبر داد. به گفته دکتر محسن نهاوندی، شاهد برگزاری هم‌زمان چهارمین نمایشگاه فرش ماشینی، موکت، کف‌پوش، پرده و صنایع وابسته در سالن‌های نمایشگاه بین‌المللی شیراز در فضایی بالغ بر 8هزار مترمربع هستیم. همچنین برای تسهیل در خرید کالا ویژه جوانان، نهمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا نیز در این فرصت افتتاح شده و در دسترس علاقه‌مندان 
می‌باشد.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 67 شرکت‌کننده حضور دارند، گفت: شرکت‌کنندگان انواع لوازم خانگی، مبلمان، سرویس خواب، تشریفات مجالس، فرش، لوازم آشپزخانه، کالای خواب و لوازم دکوری را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده‌اند.
این مقام اقتصادی در استان فارس افزود: ۶۶ درصد از شرکت‌کنندگان از استان پهناور فارس هستند و سایر شرکت‌کنندگان از استان‌های اصفهان، تهران، زنجان، خراسان رضوی، قم و آذربایجان شرقی می‌باشند.
نهاوندی خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه‌ها نسبت به پارسال هم از نظر متراژ و هم از نظرکیفیت رشد قابل‌ملاحظه‌ای داشته‌اند. تلاش کردیم تا با هدف ارائه خدمات و تسهیلات، خرید کالاهای اساسی موردنیاز مصرف‌کنندگان به خصوص قشر جوان که در شرف ازدواج هستند را فراهم آوریم و نیز بهترین برندها و کالاها را در این نمایشگاه عرضه کنیم.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در ادامه افزود: برای تسهیل در خرید کالاها و ملزومات زوج‌های جوان از این دو نمایشگاه، نهمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالاها هم در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس آغاز به کار کرد.
او در خاتمه گفت: خانواده‌ها، زوج‌های جوان و عروس و دامادها و علاقه‌مندان به لوازم خانگی می‌توانند تا یازدهم خردادماه همه‌روزه از ساعت ۱۷ لغایت ۲۲ برای بازدید از این نمایشگاه‌ها به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان مراجعه 
کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی