[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

بهزیستی نمادی از صبر و شکیبایی و عاطفه است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با تأکیدبر اینکه احساس مسئولیت نسبت به همنوعان در جامعه از آموزه‌ها و تکالیف دین مبین اسلام است خاطرنشان کرد: زندگی تنها به خود انسان قائم نیست بلکه چگونگی زیست او و تکلیفی که در مقابل دیگر افراد جامعه به ویژه نیازمندان دارد، از مبانی اصالت حقیقی زندگی محسوب می‌شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس مهندس اسماعیل تبادار در ضیافت افطاری توان‌خواهان و خانواده تحت پوشش بهزیستی، ضمن تشکر از خانواده بزرگ بهزیستی این سازمان را تبلوری از اوج معنویت، مهربانی و عاطفه دانست و تأکید کرد: بهزیستی نمادی از صبر و شکیبایی است که معلولان و سایر اقشار آسیب‌پذیر جامعه را تحت پوشش قرار داده و به‌رغم ناملایمات، سایبانی برای آنها مهیا می‌کند.
مهندس تبادار از بانوان و مادرانی که در کسوت معلمان و مربیان دلسوز، معلولان را یاری می‌کنند همچنین کسانی که با حمایت‌های خود نقش پدر را برای فرزندان بی‌سرپرست این جامعه ایفا می‌کنند، تقدیر کرد.
استاندار فارس با تأکیدبر اینکه احساس مسئولیت نسبت به همنوعان در جامعه از آموزه‌ها و تکالیف دین مبین اسلام است خاطرنشان کرد: زندگی تنها به خود انسان قائم نیست بلکه چگونگی زیست و تکلیف او در مقابل دیگر افراد جامعه به ویژه نیازمندان، از مبانی اصالت حقیقی زندگی محسوب می‌شود. 
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود، خیران نیک‌اندیش را سرمایه‌های بزرگ و ارزشمند جامعه دانست و نوع‌دوستی را یکی دیگر از مبانی اصالت زندگی برشمرد.
وی گفت: افرادی که با آزادی عمل آنچه را خداوند در اختیارشان قرار داده در راه خدا و بندگان او به کار می‌گیرند و لبخند را بر لبان نیازمندان معلولان یا فرزندان بی‌سرپرست  می‌نشانند و یا به بهبود ناهنجاری‌های اجتماعی یاری می‌رسانند، اوج حلاوت و شیرینی را برای خود فراهم می‌کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی