[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

پروژه سيستم مديريت بهداشت، ايمني ومحيط زيست (HSE) در شركت برق منطقه‌اي فارس استقرار يافت، روزنامه شیراز نوین

 به‌منظور صیانت از منابع انسانی و حفظ تجهیزات و در نظرگرفتن تمهیدات لازم جهت پيشگيری از بروز حوادث انسانی، تجهيزاتی، زيست‌محيطی، همچنين افزايش آمادگی و واكنش سریع و مناسب در شرايط اضطراری درراستای تأمین برق مطمئن، شركت برق منطقه‌ای فارس با استقرار پروژه سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست موفق به اخذ گواهی‌نامه HSE از شركت cbs انگلستان شد. 
 به گزارش شركت برق منطقه‌ای فارس، مهندس غلامرضا نصيری، معاون بهره‌برداری شركت برق منطقه‌ای فارس با بيان اين مطلب كه تأمین ايمنی و بهداشت حرفه‌ای و حفظ محیط زیست از اهداف مهم استقرار سيستم HSE است اظهار داشت: با توجه به اهميت ايمنی كاركنان و حفظ و نگهداری تجهيزات، شركت برق منطقه‌ای فارس‌، پروژه HSE را از دو سال قبل در برنامه اجرايی اين شركت قرار داد.
مهندس نصيری در ادامه افزود: پس از اقدامات لازم و تهيه مستندات و همچنين آماده شدن بستر مناسب جهت استقرار اين سيستم، مميزی داخلی و سپس مميزی خارجی در اسفندماه سال گذشته انجام و با اخذ گواهی‌نامه مربوطه از شركت cbs انگلستان، پروژه HSE در شركت برق منطقه‌ای فارس استقرار يافت.
وی اقدام مزبور را بسيار حائز اهميت خواند و گفت: برق فارس در اين بخش نيز همچون ساير اقدامات ديگر پيشتاز بوده است. اين كار با حمايت مديريت محترم عامل، مهندس كريمی، همت، معاونت بهره‌برداری و همكاری ساير معاونت‌های شركت با موفقيت به انجام رسيد. گزارش ارسالی حاكی از اين است كه مهندس علی‌اكبر عابدتاش، مسئول ايمنی شركت برق منطقه‌ای فارس، ايمن كردن محیط کار، سلامت کارکنان، کاهش اثرات مضر زيست‌محيطی ناشی از کلیه فعالیت‌های جاری و آتی شرکت، کاهش حوادث و تعداد ريسک‌های نامطلوب و غير قابل قبول و ارتقای سطح سلامت جسمی و روانی کارکنان را از پيامدهای استقرار اين سيستم ياد كرد.  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی