[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین 
امروز رابطه عاشقانه به سراغتان می‌آید. شاید قضیه خیلی ساده باشد، اما شما احساس هیجان‌زدگی زیادی می‌کنید. خیلی سخت است که تعیین کنیم کجا رابطه دوستی متوقف می‌شود و یک رابطه عاشقانه آغاز می‌شود. می‌توانید این کار را با مکالمه، هیجان و توانایی خواندن فکر طرفتان آغاز کنید. 
اردیبهشت
امروز ارتعاشات مثبتی تمام اطرافتان را فرا گرفته‌اند. شاید باید بنشینید و لحظه‌ای درباره ماهیت حقیقی این ارتعاشات مثبت بیندیشید. آیا همه‌اش رویاست یا واقعیت؟ ایده‌های رمانتیکی در ذهنتان جریان دارند و نمی‌دانید که به خوبی آنها را کنترل کنید. می‌توانید خیلی دلربا باشید، اما توانایی سخت و سفت شدن هم دارید. سعی کنید تصمیم بگیرید که می‌خواهید کی باشید و کاری کنید این ارتعاشات مثبت تبدیل به واقعیت شوند.  
خرداد 
در نزدیکی‌تان لذت و خوشی قرار گرفته است. این خوشی می‌تواند یک سفر کوتاه به منطقه ساحلی گرم باشد یا اتمام یک پروژه باشد که مدتی است به تعویق افتاده است. هرروز اعتماد به نفستان بهتر می‌شود و این باعث می‌شود تفکراتتان مثب شوند. به تأثیر کارهایتان ایمان داشته باشید. این یک کلید مهم موفقیت است.
تیر
اگر امروز خواسته‌هایتان را ابراز کنید، به هرچیزی که می‌خواهید می‌رسید. امروز تمام احساساتتان را مخفی نگه ندارید، اما سعی کنید احساسات بد را از احساسات خوب دور نگه دارید. درمورد روابطتان ایده‌آل‌گرا باشید و عشقتان را به کسی که دوستش دارید ابراز کنید. نیازهایتان را کناری بگذارید تا مسائلی که باید حل شوند را ترتیب اثر بدهید. آسوده باشید که به زودی راهتان را پیدا می‌کنید. 
مرداد 
اگر امروز با خانواده و دوستان تعامل داشته باشید، باید به این فکر کنید که چه کسی است که همیشه در کنارتان خواهد بود. راه خودتان را بروید، اما آگاه باشید که افرادی هستند که به شما اهمیت می‌دهند. اگر دارید سعی می‌کنید بین دو شرایط مختلف یکی را انتخاب کنید، فکر کنید و نقاط مثبت و منفی را بنویسید. این باعث می‌شود پاسخ درست را بیابید. شاید دعا و مراقبه، در دوراهی‌های زندگیتان کمک کننده باشد. 
شهریور 
امروز احتیاط کنید و به امید یافتن تجارب به یادماندنی، ریسک‌پذیر باشید. اشتیاق شما می‌تواند امروز به لحظات خیلی افتضاحی بینجامد. اگر تشخیص دادید کارهایی که می‌خواهید بکنید کمی سخت است، بهتر است درمورد کارهایی که می‌کنید بیشتر بیندیشید. این خودخواهی است که وقتی امکانات بیشتری در اختیارتان است، روی کارهای ناچیز سرمایه‌گذاری کنید. 
مهر 
احساس می‌کنید انگار درگیر احساساتی هستید که دارد اشکتان را درمی‌آورد. نمی‌توانید امروز در محل کار به تمام کارهایتان برسید و این، به دلیل این است که خیلی احساساتی هستید. اکنون وقتی از سال است که همه ما احساس می‌کنیم نمی‌توانیم به نهایت شادی برسیم. شرایطتان را دوباره ارزیابی کنید و تمام احساسات خوبی که می‌توانید را در خود به وجود بیاورید.
آبان 
نباید در تمام فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید. ممکن است راهتان را گم کنید. موقعیت‌های زیادی برای استفاده کردن دارید و فعالیت‌های لذت‌بخشی را انتخاب کرده‌اید، اما فراموش نکنید تعهداتی دارید. اگر از خانواده غافل باشید، رسیدن به رویاهایتان سخت خواهد بود و امنیت خانواده‌تان با مشکل مواجه می‌شود. به سرعت کارتان را تمام کنید، خانواده‌تان را ببوسید و از مهمانی‌ها لذت ببرید. 
آذر
محدودیت‌های مالی دارید که باعث می‌شود امروز گیج بشوید. پول تنها مشکلتان نیست. یکی از اعضای خانواده به کارت اعتباری‌تان دست زده است. امروز نمی‌توانید به کسی اعتماد کنید. به بانک بروید و خبر بدهید که آن هزینه مال شما نبوده و باید کارت را مسدود کنند. یک عذاب است، اما این کار را بکنید. 
دی 
امروز احساس عزت نفس بالایی دارید. این به دلیل فکر کردن به تمام انتخاب‌هایی است که می‌توانید داشته باشید. وقت آن رسیده که انعطاف به خرج دهید و فعالیت‌هایتان را به فعالیت‌های سودمندتری تغییر دهید. جزییات کوچک مهم‌اند، اما سعی نکنید این‌طوری وقت‌تان را به هدر بدهید. مرتب به اطرافیانتان بگویید که دوستشان دارید تا بتوانید شادی و آرامش داشته باشید. 
بهمن
وقتی از خانواده و دوستان چیزی طلب می‌کنید، دانستن اینکه چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی خوب نیست کمی پیچیده می‌شود. تقاضاهای شما واقعاً متفاوت‌اند، اما دوستانتان کمی سختگیر شده‌اند. با احساساتتان مرتبط باقی بمانید، این به شما قدرت می‌دهد. اگر فکر می‌کنید نیاز دارید درخواست وام کنید، بروید و درخواست بدهید.
اسفند
وقتی تمام اطرافیانتان غیرمسئول هستند، شما به شیوه‌ای کاملاً پخته رفتار می‌کنید. شاید به دلیل فصل است یا اینکه دوستان و خانواده‌تان سعی می‌کنند کمی به حال خودشان باشند و آرام باشند. به آنها فرصت بدهید، اما نگذارید در این روزها به شما صدمه بزنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی