[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

آخریـن جنـگ سُرخآبی برای قهرمانی و بقا!، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
تقدیر این‌چنین رقم خورد که در هفته پایانی لیگ برتر، قرمز و آبی تهران برای قهرمانی و قرمز و آبی اهواز برای بقا بجنگند!
به گزارش شیرازنوین، پرسپولیس که دو هفته پیش توانست صدر جدول را از استقلال برباید، عصر امروز در استادیومی که قطعاً لبریز از تماشاگر خواهد بود، میزبان تیم محرم نویدکیا خواهد بود. استقلالی‌ها می‌خواهند ببینند تیم دوست‌داشتنی محرم می‌تواند امتیازی تاریخی برایشان کسب کند؟
درسویی‌‌دیگر، استقلال باید در یک ورزشگاه کوچک تهران به مصاف تیمی با دو ویژگی خاص برود. پیکان ازطرفی در خطر سقوط است و ازطرف‌دیگر، یک استقلالی را روی نیمکت خود دارد: رضا عنایتی.
شاید هرکس نداند تصور کند که این استقلالی خواهان قهرمانی استقلال است اما عنایتی در طول فصل بارها با نکونام درگیری لفظی داشته و علاوه‌بر اینکه به فکر بقای تیمش است، تمام تلاشش را برای جلوگیری از قهرمانی تیم سابقش هم به کار خواهد بست.
دیدارهای امروز همگی رأس ساعت 7 عصر آغاز خواهند شد. علاوه‌بر نبرد برای صدرنشینی، سه تیم استقلال خوزستان، فولاد خوزستان و پیکان تهران هم برای بقا می‌جنگند. به‌جز صنعت نفت آبادان که سقوطش هفته قبل قطعی شد، یکی از سه تیم مذکور هم امشب با لیگ برتر خداحافظی می‌کنند. 
باوجود اینکه استقلال خوزستان درحال‌حاضر در منطقه سقوط قرار دارد، اما با توجه به بازی‌های امروز، احتمال سقوط فولاد بیشتر به نظر می‌رسد.
استقلال خوزستان که 25 امتیازی است، امروز باید در خانه خود به مصاف هوادار تهران برود. اما فولاد 26 امتیازی باید در مازندران به مصاف نساجی برود. برای دانستن میزان سختی کار دو تیم اهوازی، کافی است به این نکته دقت کنیم که همین 4 روز پیش، هوادار در خانه خود با 5 گل به نساجی باخته است! 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی