[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

در شیراز گردهمایی مربیان مسئول کانون فارس برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

گردهمایی مربیان مسئول مراکز فرهنگی هنری اداره کل کانون فارس با حضور مدیرکل استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، زهرا افتخاری مدیرکل کانون فارس، مربیان را سرمایه‌های گرانقدری دانست که لازم است با کسب اطلاعات به‌روز و کارآمد در خدمت به نسل کودک و نوجوان که تفاوت‌های اساسی با نسل‌های پیشین دارند تلاش کنند.  
وی خطاب به مربیان مسئول گفت: در آستانه فصل تابستان و اوقات فراغت ضروری است که با نگاه نو و برنامه‌ریزی تازه از مخاطبان در کانون استقبال شود و با نگاه تعلیمی و تربیتی در پرورش افکار و اندیشه‌هایشان کوشا بود.
افتخاری با اشاره به انس و مودتی که در بین کارکنان کانون به مثابه خانواده جاری است یادآور شد: همچنان معرفی این خانواده و کانون مهربانی به اقشار مختلف اجتماع و آگاهی خانواده‌ها از فعالیت‌های جاری کانون، از وظایف اساسی تک‌تک کارکنان و مربیان به شمار می رود.
در این گردهمایی که به صورت پرسش و پاسخ در مرکز فرهنگی هنری شماره 5 شیراز برگزار شد، مربیان مسئول به ارائه گزارش فرهنگی، هنری و ادبی مراکز پرداخته و درخواست و مطالبات خود را با مدیرکل استان مطرح کردند. در این نشست همچنین مسائل جاری مراکز در رابطه با امور کارگزینی، امور مالی، امور عمرانی و امور فرهنگی مطرح شد که معاون فرهنگی و کارشناسان هر حوزه به ارائه پاسخ به همکاران پرداختند.
گردهمایی مربیان مسئول با نماز جماعت و دورهمی شام به پایان رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی