[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

تجلیل از روابط‌عمومی‌های برتر جهاد کشاورزی فارس، روزنامه شیراز نوین

به دنبال ارزیابی‌های انجام شده بر اساس شاخص‌های عملکردی در دو بخش درون‌سازمانی و برون‌سازمانی در اداره روابط‌عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، روابط‌عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیضا با مسئولیت سارا بویری حائز رتبه نخست در حوزه روابط‌عمومی شد.
به گزارش روابط‌عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیضا، در گردهمایی مسئولین روابط‌عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان فارس که نهم خردادماه در شیراز برگزار شد، برترین‌های خانواده روابط‌عمومی معرفی و از سوی مجتبی دهقان‌پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، با اعطای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل گردید.
در گردهمایی موصوف علاوه بر مسئولان روابط‌عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌های این استان، میزبان سید محسن قائمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، عبدالمجید رنجبر معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بود. در این نشست از احمد فراست مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی منطقه سه برای همکاری و ارتباط مؤثر با سازمان جهاد کشاورزی فارس قدردانی شد. پس از روابط‌عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیضا، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اقلید با مسئولیت سمانه استوار در رتبه دوم، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فسا با مسئولیت سمیرا طاهری در رتبه سوم، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان استهبان با مسئولیت محبوبه حافظ‌پور و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان رستم با مسئولیت سیروس انصاری در رتبه‌های چهارم و پنجم به عنوان پنج شهرستان برتر و پیشکسوت از بین 37 شهرستان استان فارس در بخش فعالیت‌های حوزه روابط‌عمومی شناخته شدند.
در این مراسم علاوه بر برترین‌های معرفی‌شده، پنج مسئول برتر شهرستان‌های کازرون، داراب، قیروکارزین، بختگان، جویم و لامرد با مسئولیت فرشته بهادران، سیدحسین عسکری، فاطمه بهزادی، محمد خسروی، فاطمه رحمتی و سعیده صداقت به پاس فعالیت‌های یک سال اخیر در بخش روابط‌عمومی شایسته تقدیر شناخته شدند. در خلال این گردهمایی، از تمام مسئولان روابط‌عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان فارس از طرف سید عبدالوهاب نقیب رئیس اداره روابط‌عمومی سازمان جهاد کشاورزی این استان با اعطای لوح تقدیر قدردانی شد. در ادامه این برنامه، دوره «گزارش‌نویسی در روابط‌عمومی» توسط نوشین اکوان مسئول خبرنگاران آزاد دفاتر خبری صدا و سیمای مرکز فارس برای آموزش حاضران برگزار گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی