[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

کلنگ‌زنی و افتتاح پنج پروژه آموزشی پژوهشی در گراش، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس گفت: در بحث مدرسه‌سازی، شهرستان گراش رتبه اول کشور را دارد و می‌توان گراش را دارالخیرین مدرسه‌ساز دانست.به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سرفراز موصلی در دهمین همایش بزرگداشت خیرین مدرسه‌ساز شهرستان گراش که با حضور مهرالله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، رحیمی معاون عمرانی استاندار فارس و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد گفت: در بحث مدرسه‌سازی، شهرستان گراش رتبه اول کشور را دارد و می‌توان گراش را دارالخیرین مدرسه‌ساز دانست.مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس افزود: خیرین جزو باهوش‌ترین مردم هستند، زیرا می‌دانند چگونه پول خود را با خدا مبادله کنند که هم در دنیا و هم در آخرت سود کنند. رئیس آموزش و پرورش شهرستان گراش نیز با اشاره به برگزاری هم‌زمان مجمع خیرین و جشن بازنشستگی فرهنگیان گفت: خرسند هستم امشب از عزیزانی تجلیل می‌شود که در کنار هم چرخاننده نظام تربیت هستند؛ پیشکسوتانی که با اهدای جوانی خود طی سالیان گذشته خدمت کردند و از آن مهم‌تر، در خدمت عزیزانی هستیم که با اهدای اموال خود، با نظام آموزشی همکاری داشتند. 
ذبیح‌الله رضایی در ادامه در خصوص کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی آموزش و پرورش شهرستان گراش نیز گفت: پروژه‌های آموزشگاه 12کلاسه و مجتمع خوابگاهی ولی‌عصر(عج) در مجموع با زیربنای 4000مترمربع و با هزینه‌ای بالغ بر 44میلیاد ریال، به صورت مشارکتی 50درصد از طرف خیرین (حاج حسینعلی فانی لاری و حاج ابراهیم مهروری)‌ و 50درصد از بودجه دولتی انجام خواهد شد. رئیس آموزش و پرورش شهرستان گراش افزود: ساختمان آموزش و پرورش نیز به مساحت 4300مترمربع در سه طبقه مجزا، توسط خیر نیک‌اندیش حاج محمدحسن حسنی ساخته خواهد شد. وی در خصوص پروژه‌های آماده افتتاح نیز اظهار داشت: آموزشگاه حاج حسین شادرام با زیربنای 800مترمربع در زمینی به مساحت 4350مترمربع و با هزینه‌ای بالغ بر 10میلیارد ریال افتتاح می‌شود که 85درصد آن توسط خیر و 15درصد آن از بودجه دولتی تأمین شده است.
رضایی افزود: سالن اجتماعات حاج احمد محبی نیز از دیگر پروژه‌های آماده افتتاح است که با زیربنای 850مترمربع و با هزینه 10میلیارد ریال ساخته شده  که 95درصد آن از طرف خیر و 5درصد از آن نیز از محل بودجه دولتی تأمین شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی