[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

با بهرام قرار کاری داشتم ولی مرا به حاشیه شهر برد، روزنامه شیراز نوین

زن جوانی به نام آتنا به پلیس آگاهی مراجعه کرد و از مردی که وی را فریب داده بود شکایت کرد، وی گفت: تصمیم داشتم برای زندگی به کشور آلمان بروم به همین خاطر به سفارت آلمان در ایران ر فته بودم که با مرد جوانی به نام بهرام آشنا شدم.
او می‌گفت در سفارت آلمان آشنا دارد و می‌تواند برایم ویزای شینگن تهیه کند. او با حرف‌هایش اعتمادم را جلب کرد وقرار شد من به او 70‌میلیون تومان بپردازم تا در کوتاهترین زمان برایم ویزای شینگن بگیرد.
وی ادامه داد: من 40‌میلیون تومان به او پول دادم و او هر‌بار مرا در جریان مراحل تهیه ویزا قرار می‌داد. آخرین بار به من گفت که باید به کشور ترکیه بروم و بعد از چند روزاقامت در آنجا برای زندگی به آلمان بروم. اما روزی که همراه او سوار ماشینش شدم تا بلیط پرواز ترکیه را به من بدهد ناگهان تغییر مسیر داد و به حاشیه تهران رفت. او در محلی خلوت خودرو را متوقف کرد و قصد داشت به من تجاوز کند خیلی التماس کردم و مقاومت کردم اما او کارش را کرد. من حالا هیچ آدرسی غیر از یک شماره تلفن و شماره پلاک ماشین او ندارم.
به دنبال شکایت این زن تلاش برای ردیابی مرد متجاوز آغاز شد و شش ماه بعد از این ماجرا پلیس با ترفندی خاص رد وی را یافت و وی را بازداشت کرد.
بهرام به کلاهبرداری از زن جوان اعتراف کرد و گفت: قبول دارم او را فریب دادم و 40‌میلیون تومان از او گرفتم اما قصد آزار او را نداشتم.
این مرد در دادگاه کیفری پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد و هیئت قضایی این مرد را به 7سال زندان، رد مال و 40‌میلیون تومان جزای نقدی محکوم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی