[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

پیشکسوت استقلال: بهترین دروازه‌بان ایران در تیم ملی حضور ندارد! ، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت فوتبال استقلال گفت: درحالی که مهدی رحمتی این روزها بهترین دروزاه‌بان فوتبال ایران است اما شاهد این هستیم که او در تیم ملی جایی ندارد. پرویز برومند، پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط تیم استقلال و اینکه آیا این تیم می‌تواند سال آینده مدعی قهرمانی باشد، اظهار داشت:
من بعد از سال‌ها بازی‌های استقلال را این فصل دیدم چرا‌که سال‌های گذشته تیم استقلال آن بازی همیشگی که مورد رضایت هواداران باشد را انجام نمی‌داد. بازی‌هایی که سال گذشته تیم استقلال انجام می‌داد درخور نام باشگاه نبود و به نظرم هواداران از بازی این تیم لذت نمی‌بردند و این امر باعث شد تا تماشاگران نسبت به استقلال و شرایط بازی این تیم حالت قهر داشته باشند.
وی در ادامه تأکید کرد: اما امسال شرایط استقلال متفاوت بود. بازی‌های خوب این تیم نشان داد که حرف‌هایی برای گفتن دارد. هواداران استقلال با ورزشگاه‌ها آشتی کردند و برای حمایت از این تیم به استادیوم آمدند. من خیلی خیلی خوشحال هستم که شرایط استقلال خوب شده است. این تیمی‌ که من می‌بینم بدون شک می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد. اگر استقلال خدای ناکرده در آسیا نتیجه نگیرد ولی بازیکنان اینقدر زحمت کشیده‌اند که ناکامی ‌در آسیا به چشم نیاید. آرزوی من این است افتخاری که من نتوانستم با استقلال در آسیا کسب کنم و متأسفانه به نایب قهرمانی رسیدیم این تیم با این نفرات و کادر فنی بتواند کسب کند.
به گزارش فارس، پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه در خصوص دروازه‌بانان تیم ملی و همچنین خط خوردن حسینی از لیست تیم ملی اظهار داشت: وقتی که نوجوان بودیم بهترین دروازه‌بانان تیم ملی از باشگاه استقلال و پرسپولیس انتخاب می‌شدند ولی امسال در عین ناباوری یکی از بهترین دروازه‌بانان حال حاضر ایران در تیم ملی حضور ندارد. متأسفانه جای مهدی رحمتی در دروازه تیم ملی خالی است. من به گذشته کاری ندارم که چه اتفاقاتی در تیم ملی افتاده است، چه کسی قهر کرده و چه کسی ناراحت شده است، اما الآن می‌گویم بهترین مربی هم دوست دارد از بهترین بازیکن استفاده کند اما متأسفانه در حال حاضر شاهد این هستیم که مهدی رحمتی بهترین دروازه‌بان حال حاضر ایران با عملکرد مناسب و با پختگی کامل و همچنین با‌تجربه کافی در تیم ملی حضور ندارد و حتی به تیم ملی هم دعوت نمی‌شود.
پرویز برومند در ادامه تأکید کرد: بعد از رحمتی یکی از دروازه‌بانان جوان و با استعداد کشور نیز از تیم ملی خط خورد. حسینی یکی از پدیده‌های ایران است که می‌توانیم با یک برنامه‌ریزی سال‌های سال از این دروازه‌بان جوان استفاده کنیم. من فقط دنبال این هستم که یک دلیلی پیدا کنم و با توجه به تجربه‌ای که سال‌ها در فوتبال ایران داشتم جواب سؤالم را پیدا کنم که چرا پدیده یک کشور در دروازه تیم ملی حضور ندارد. حتی بهترین و باتجربه‌ترین دروازه‌بان ایران هم در تیم ملی حضور ندارد. امیدوارم جوابی برای این سؤالم پیدا کنم. مطمئن هستم که همه پیشکسوتان فوتبال ایران هم به دنبال این هستند تا دلیلی پیدا کنند و متوجه شوند چرا این نفرات از تیم ملی خط خورده‌اند. حتی نبود ۴‌بازیکن که لحظه آخر از تیم ملی خط خوردند و در لیست انتظار قرار دارند هم برای من باعث تعجب است. همه مردم ایران با خط خوردن این بازیکنان در شوک هستند اما نبودن مهدی رحمتی به عنوان یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران شوک بزرگتری است.
وی در پایان در خصوص اینکه آیا فکر می‌کنید دروازه‌بانانی که به تیم ملی دعوت شده‌اند بتوانند در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشند گفت: من به عنوان یک ایرانی آرزویم این است که تیم ملی فوتبال کشورم در بهترین شرایط آرمانی قرار بگیرد و بتواند نتایج خوبی را کسب کند تا بتواند دل مردم ایران را شاد کند. حالا چون من به عنوان یک دروازه‌بان سال‌ها در فوتبال ایران فعالیت کردم شما سؤالی در خصوص دروازه‌بان تیم ملی از من پرسیدید، در صورتی که من برای هر کسی که قرار است در جام جهانی از دروازه تیم ملی دفاع کند بهترین آرزو را می‌کنم و امیدوارم او عملکردی خوب در تیم ملی در جام جهانی داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی