[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

اجرای طرح هادی در روستای مهمان‌آباد زرقان، روزنامه شیراز نوین


مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرقان خبر داد: 
اجرای طرح هادی در روستای مهمان‌آباد زرقان

مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرقان از اجرای طرح هادی روستای مهمان‌آباد از توابع شهرستان زرقان در این شهرستان خبر داد و بیان داشت: این طرح با مشارکت بنیاد مسکن و بهره‌گیری از منابع بنیاد در حال اجراست.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، طهمورث محمودی با معرفی برخی پروژه‌های اجرایی بنیاد مسکن شهرستان زرقان عنوان کرد: اجرای آسفالت معابر روستایی در این شهرستان به ظرفیت ۷۴هزار و ۹۵۵ متر مربع دنبال شده است. این طرح‌ها در روستاهای شهرستان با اعتباری معادل ۱۰۷هزار و ۹۸۹میلیون ریال اجرایی شده است.
محمودی با بیان اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان متولی طرح‌های توسعه روستایی به خصوص با تهیه و اجرای طرح‌های هادی روستایی نقش بسزایی در امر توسعه همه‌جانبه روستاها داشته است، افزود: اجرای طرح هادی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گامی مهم در راستای توسعه، پیشرفت و آبادانی مناطق کمتر توسعه‌یافته و روستایی است.
طهمورث محمودی افزود: بنیاد مسکن در همین راستا توانسته از این طریق گام‌های مؤثری را درجهت بهبود وضعیت کلان جامعه روستایی همراه با بسترسازی مناسب برای بهبود وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بردارد و درنهایت موجبات نگهداشت جمعیت و مهاجرت معکوس روستائیان را فراهم نماید.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرقان گفت: اجرای آسفالت مشارکتی روستای بند امیر با مساحت بالغ بر ۹۸۹۰ مترمربع، اجرای آسفالت مشارکتی روستای حسین‌آباد با مساحت بالغ بر ۵۰۰۰ مترمربع، اجرای آسفالت مشارکتی روستای دژآباد با مساحت بالغ بر ۱۱هزار و ۵۳۷ مترمربع، اجرای آسفالت مشارکتی روستای شول با مساحت بالغ بر ۷۰۶۳ مترمربع، اجرای آسفالت مشارکتی روستای فتوح‌آباد با مساحت بالغ بر ۲هزار و ۹۰۰ مترمربع و اجرای آسفالت مشارکتی روستای کورکی با مساحت بالغ بر ۱۵هزار و ۵۷۱ مترمربع در این شهرستان انجام شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی