[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

کلنگ‌زنی پروژه ملی زندیه، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی شهرداری شیراز از افتتاح بزرگ‌راه شهید آیت‌الله رئیسی، تقاطع غیرهم‌سطح شهید امیرعبداللهیان در راستای تکریم مقام شهدای خدمت و کلنگ‌زنی فاز نخست پروژه ملی احیای زندیه در بیست‌و‌ششمین مرحله از افتتاح و کلنگ‌زنی‌های شهرداری این کلان‌شهر با اعتبار مجموعاًً ۳۶۰۰میلیارد تومان طی روزهای آتی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی ضمن تأکید بر لزوم پاسداشت مقام شهدا به‌ویژه رئیس‌جمهور شهید و هیئت همراه گفت: در این راستا، شورای اسلامی شهر شیراز بزرگ‌راه 55متری جنوب شهرک حافظ را به نام بزرگ‌راه «شهید آیت‌الله رئیسی» و تقاطع غیرهم‌سطح آن را به نام «شهید امیرعبداللهیان» نام‌گذاری کرده است.
سخنگوی شهرداری شیراز در خصوص مشخصات فنی بزرگ‌راه «شهید آیت‌الله رئیسی» افزود: این بزرگ‌راه به طول چهار کیلومتر و عرض ۵۵ متر با اعتبار ۲۲۰۰میلیارد تومان حدفاصل بزرگ‌راه حسینی الهاشمی تا تقاطع آفرینش احداث‌ شده است. جاویدی ادامه داد: از جمله اهداف احداث این بزرگ‌راه می‌توان به ایجاد محور کمکی بلوار دکتر حسابی به‌منظور روان‌سازی ترافیک در این محور، اتصال غیرهم‌سطح بزرگ‌راه «شهید آیت‌الله رئیسی» به کمربندی و افزایش ایمنی تردد شهرک‌های مجاور کمربندی اشاره کرد.
وی در خصوص افتتاح تقاطع غیرهم‌سطح «شهید امیرعبداللهیان» گفت: این پروژه یک تقاطع غیرهم‌سطح شبدری واقع در تقاطع بزرگ‌راه حسینی الهاشمی و آیت‌الله رئیسی است و با اعتبار ۴۰۰میلیارد تومان احداث و تقدیم مردم شهیدپرور شیراز می‌شود. مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز همچنین با اشاره به کلنگ‌زنی فاز نخست پروژه ملی احیای زندیه گفت: این پروژه بااعتبار هزارمیلیارد تومان در راستای احیای محور زندیه در بافت تاریخی فرهنگی شیراز انجام می‌شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی