[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

شهرک صنعتی اوز میزبان سرمایه‌گذار است ، روزنامه شیراز نوین

 فرزاد وثوقی- گروه خبر
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از انعقاد 32 قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی اوز خبر داد. او گفت: زیرساخت‌های شهرک صنعتی اوز آماده است و در این راستا می‌توان از سرمایه‌گذاران حوزه صنعت استقبال کرد. این مقام اقتصادی در فارس ضمن سفر به شهرستان اوز، وضعیت زیرساخت‌های این شهرک صنعتی را مورد بررسی قرار داد و مشکلات 6 واحد و طرح صنعتی را به‌صورت میدانی مورد واکاوی قرار داد. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان این مطلب که زیرساخت‌های شهرک صنعتی اوز مهیای استقبال از سرمایه‌گذاران است، گفت: تاکنون 32 سرمایه‌گذار برای راه‌اندازی طرح‌های تولیدی و صنعتی در این شهرک صنعتی قرارداد منعقد کرده‌اند.
سید مسعود عظیمی گفت: بستر مناسبی در این شهرک صنعتی برای راه‌اندازی واحد‌های تولیدی و صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار فراهم شده است.
وی با اشاره به اینکه شهرک صنعتی اوز با ۳۶ هکتار مساحت دارای ۱۸ هکتار اراضی صنعتی است، گفت: در این شهرک صنعتی ظرفیت استقرار ۶۰ واحد صنعتی با پیش‌بینی اشتغال‌زایی برای ۳۰۰ نفر فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه تاکنون 15 پروژه زیرساختی نظیر حفاری چاه آب، شبکه انتقال و شبکه توزیع، شبکه 20 کیلوولت داخلی، زیرسازی، جدول و آسفالت معابر انجام شده است، گفت: سایر پروژه‌ها نیز در اجرای برنامه زمان‌بندی قرار دارد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه از فعالیت ۳ واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی اوز خبر داد و گفت: در این واحد‌ها برای ۳۰ نفر اشتغال ایجاد شده است. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به وجود مزیت‌ها و ظرفیت‌های‌های سرمایه‌گذاری در منطقه اوز گفت: با توجه به مراودات تجاری مردم این منطقه با کشور‌های حاشیه خلیج فارس و حضور برخی تجار و سرمایه‌گذاران اوزی در این کشورها، ایجاد این شهرک صنعتی بستر مناسبی برای جذب این سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.
گفتنی است، در این بازدید که فرماندار و برخی مدیران شهرستان اوز نیز حضور داشتند، مشکلات واحدها و طرح‌های تولیدی بررسی و رسیدگی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی