[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۳۶
  • دوره جدید

مطالبه‌گری مصوبات دولت در فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس: دستاوردهای دولت بیان شود 
مطالبه‌گری مصوبات دولت در فارس 

فرج‌زاده: دولت بعدی نیز باید خود را ملزم به پیگیری و به‌سرانجام‌رساندن مصوبات دولت سیزدهم بداند

 سیده رقیه یحیوی- گروه خبر
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس گفت: بیان موفقیت‌ها و دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم و نظام، امید به آینده را در دل مردم و جامعه زنده می‌کند. عباس فرج‌زاده در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان فارس در شیراز، با اشاره به در پیش بودن انتخابات چهاردهین دوره ریاست‌جمهوری (هشتم تیرماه ۱۴۰۳) افزود: قطعاً اگر اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته به ویژه طی حدود سه سال فعالیت دولت مردمی سیزدهم برای جامعه بازگو شود، مردم با انگیزه و شور و شوق بیشتری در این انتخابات شرکت خواهند کرد.
وی ادامه داد: در بیان این دستاوردها به ویژه روابط عمومی‌ها نقش بسیار محوری و کلیدی دارند و آنها باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکاناتی که در اختیار دارند و همچنین استفاده از ظرفیت رسانه‌ها، این موفقیت‌ها را به سمع و نظر مردم برسانند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس اظهار کرد: ضرورت دارد که این کار با ظرفیت و دقت و به شکل هنرمندانه به تصویر کشیده شود؛ به‌گونه‌ای که مردم نسبت به اقدامات و آثار ملموس آن آگاهی یابند.
وی، ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت به ویژه شهید رئیسی افزود: یکی از نقاط قوت دولت مردمی سیزدهم انجام سفرهای منظم استانی بود که این در جریان این سفرها مصوباتی در دستور کار دولتمردان قرار گرفت که تا امروز بخشی به سرانجام رسیده و بخشی در دست اقدام است.
فرج‌زاده ادامه داد: باید ضمن بیان کارهای صورت گرفته و مصوبات محقق شده، نوعی مطالبه‌گری در خصوص لزوم پیگیری مصوبات باقی‌مانده نیز در جامعه ایجاد شود تا دولت بعدی نیز خود را ملزم به پیگیری و به سرانجام رساندن آن مصوبات بداند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی