[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۷
  • دوره جدید

جنگل نوردی و صعود بانوان از محدوده ارتفاعات مسیرخط گچساران به شیراز ، روزنامه شیراز نوین

جمعی از بانوان شاغل و همسران کارکنان منطقه فارس از کیلومتر‌150 الی 157‌در ارتفاعات محدوده مسیرخط گچساران به شیراز جنگل نوردی و پیاده‌روی کردند و همچنین با حضور خود در مرکز انتقال نفت شهید صفری‌نژاد از نحوه عملکرد کارکنان آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومی ‌شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس‌، علی حسینی مسئول امور ورزش منطقه گفت: در راستای سیاست‌گذاری کمیته ورزش منطقه فارس با موضوع جذب حداکثری بانوان شاغل و همسران کارکنان به ورزش و ایجاد نشاط و شادابی بین آن‌ها‌، برنامه جنگل نوردی وصعود در محدوده ارتفاعات مسیرخط گچساران به شیراز در موقعیت کیلومتر 150 الی 157‌منطقه هرایجان در دستور کار امور ورزش و تربیت بدنی منطقه فارس قرار گرفت.
وی افزود: به همین منظور جمعی از بانوان مرکز منطقه، پس از صرف صبحانه در مسیرخط‌، حدود 5‌کیلومتر در مسیر و ارتفاعات همان حوالی جنگل نوردی و پیاده‌روی کردند.
وی همچنین افزود: در ادامه توقفی در محل رودخانه روستای حسنی انجام شد و شرکت‌کنندگان در هوای لطیف و بهاری و فضایی مناسب تجدید قوا نموده و از طبیعت زیبای آن مکان استفاده نمودند.
مسئول امور ورزش منطقه گفت: در ادامه که با استقبال مدیر منطقه و مسئولین مرکز انتقال نفت شهید صفری‌نژاد همراه بود‌، بازدیدی از محوطه صنعتی مرکز انتقال در دستور کار قرار گرفت تا با محل کار همسران و یا همکاران خود آشنا شوند و مهندس اورنگی مدیر منطقه فارس در ضمن بازدید توضیحات کاملی را در خصوص عملیات و فعالیت‌های فنی صورت گرفته در مرکز و مسیر خط را ارائه نمود.
در پایان پس از صرف ناهار در مرکز انتقال نفت شهید صفری‌نژاد هدایایی به شرکت‌کنندگان تعلق گرفت و سپس به سمت شیراز عزیمت نمودند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی