[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۳۶
  • دوره جدید

تداوم اقدامات سازنده در حوزه آب‌رسانی، روزنامه شیراز نوین

 داور یزدانی- گروه شهرستان‌ها- ارسنجان
فرماندار شهرستان ارسنجان در دیدار با مدیرعامل شرکت آبفای استان فارس، مسائل موجود در روند آب‌رسانی به شهروندان این شهرستان را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد. در این نشست، رضایی فرماندار شهرستان ارسنجان، به بیان مسائل و نیازهای شهرستان ارسنجان در حوزه آب‌رسانی پرداخت و ضمن تقدیر از اقدامات شرکت آبفا استان و آبفای شهرستان، خواستار تداوم اقدامات سازنده در حوزه آب‌رسانی به شهرستان ارسنجان شد.
علی شبانی در دیدار با کاووس رضایی با اشاره به این مطلب که طی سنوات اخیر بر حسب نیازهای موجود در حوزه آب‌رسانی شهری و روستایی اقدامات مؤثر و خوبی توسط شرکت آبفا استان فارس در شهرستان ارسنجان انجام شده است، اظهار داشت: البته طرح‌ها و پروژه‌های خوبی نیز در راستای پایدارسازی آب شرب این شهرستان در دست اجرا داریم و پایدار سازی آب شرب شهرها و روستاهای استان مهم‌ترین راهبرد آبفای فارس در آینده است.
شایان ذکر است، در این جلسه که فرجی رئیس اداره آبفا حضور داشت، رضایی فرماندار شهرستان ارسنجان، بهسازی و ارتقای بهره‌وری تأسیسات آب‌رسانی، مهندسی مجدد و افزایش بازدهی منابع آب موجود، پایش و اصلاح خطوط انتقال آب، رفع مشکلات مجموعه قدمگاه، طرح‌های مدیریت و اصلاح الگوی مصرف آب توسط خود شهروندان و... که می‌تواند به عنوان مهم‌ترین راهکار، ما را از خطر و بحران بی‌آبی در فصل گرم سال نجات دهد را مورد بحث و تبادل نظر و بررسی قرار داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی