[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

۲۴۱نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی در جلسه کارگروه تخصصی حمل و نقل و شریان‌های حیاتی و بلایای جوی و طوفانی در سال 97 به بررسی شرح وظایف کارگروه پرداخت.  
به گزارش روابط‌عمومی اداره کل راه و شهرسازی فارس، مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به بند ج ماده 9 تشکیل کارگروه مدیریت بحران کشور ضمن ارائه شرح وظایف کارگروه در زمینه ارتقای استانداردهای ایمنی در شبکه حمل و نقل برون و درون‌شهری استان و بررسی پیشنهاد طرح‌های مطالعاتی و اجرای مدیریت بحران در زیربخش‌های حمل و نقل گفت: یکی از مهمترین وظایف این کارگروه بررسی چگونگی ارتقای استانداردهای ایمنی در حوزه شبکه حمل و نقل درون و برون‌شهری استان فارس است.
مهندس تکاور درخصوص برنامه‌ریزی جهت ایمن‌سازی و حذف نقاط پرتصادف اظهار داشت: با توجه به 146نقطه پرتصادف و 49نقطه دارای تصادف در محورهای مواصلاتی حوزه شمال استان و 35نقطه پرتصادف و یازده نقطه دارای تصادف در حوزه جنوب استان نسبت به برنامه‌ریزی و ایجاد هماهنگی‌های لازم برای ایمن‌سازی و حذف آنها تأکید کرد.
وی افزود: باید نسبت به تهیه نقشه پهنه‌بندی نقاط و مقاطع برف‌گیر، سیل‌خیز و یخ‌زدگی در محورهای مواصلاتی استان و همچنین نقشه پهنه‌بندی نوع زمین‌های استان از نظر ریزشی و رانشی در محورهای مواصلاتی اقدام شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی