[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

عسگراولادی: تبعیضی در پرداخت دلار ۴۲۰۰‌تومانی نیست، روزنامه شیراز نوین

عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: تبعیض و مشکلی در زمینه تخصیص دلار ۴۲۰۰‌تومانی برای واردات و ثبت‌سفارش وجود ندارد اما سامانه نیما هنوز اختلال دارد.
به گزارش ایسنا، اختلالات سامانه نیما و از طرف دیگر تخصیص پیدا کردن و نکردن دلار ۴۲۰۰‌تومانی برای ثبت سفارش واردات کالا از جمله مسائلی است که بسیاری از تجار و واردکنندگان آن را مطرح می‌کنند.
در این زمینه اسدالله عسگراولادی‌- عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران‌- به ایسنا این‌گونه پاسخ داد که دلار ۴۲۰۰‌تومانی به همه متقاضایان ثبت سفارش واردات تخصیص یافته و حتی کسانی که هفته گذشته نسبت به ثبت سفارش واردات کالای خود اقدام کرده‌اند، دلار ۴۲۰۰‌تومانی دریافت کرده‌اند.
وی با اشاره به این‌که مشکلی در زمینه‌ تخصیص دلار ۴۲۰۰‌تومانی وجود ندارد افزود: این‌که گفته می‌شود بین شرکت‌های کوچک و بزرگ در تخصیص دلار ۴۲۰۰‌تومانی تبعیض قائل می‌شوند و برخی در این زمینه مشکل دارند، صحت ندارد. چراکه تا جایی که ما اطلاع داریم و می‌بینیم همه متقاضیان درحال دریافت ارز مورد نیاز خود هستند.
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین همچنین در خصوص مشکلات و اختلالات سامانه نیما گفت: مشکلات سامانه نیما هنوز حل نشده و اختلالات آن، تجار و واردکنندگان را با مشکلاتی مواجه کرده است که مسئولان امر وعده دادند به زودی این اختلالات را برطرف می‌کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی