[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

تقدیر تأمین اجتماعی از بازنشستگان نمونه، روزنامه شیراز نوین

ایرج نادری با اعلام برگزاری بیست‌ودومین جشنواره انتخاب بازنشسته و مستمری‌بگیر نمونه تأمین‌ اجتماعی، از کلیه بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان برای حضور در این جشنواره دعوت کرد.
به گزارش اداره روابط‌عمومی و امور فرهنگی اداره کل تأمین اجتماعی استان فارس، ایرج نادری گفت: سازمان تأمین ‌اجتماعی در سال جاری نیز مطابق روال سال‌های پیش و به‌منظور ارج نهادن به جایگاه والای بازنشستگان، بازماندگان بیمه‌شدگان متوفی و ازکارافتادگان تحت پوشش این سازمان، در نظر دارد افراد شاخص و موفق را در بین این عزیزان شناسایی کرده و مورد تقدیر قرار دهد. نادری سابقه پرداخت حق بیمه، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، موفقیت‌های علمی از قبیل تدریس در مراکز آموزشی، پیشرفت‌های تحصیلی دانشگاهی و موفقیت در رقابت‌های فرهنگی، علمی، قرآنی و ورزشی در سطوح مختلف با تأیید مراجع ذی‌صلاح را از جمله معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه‌شدگان متوفی و ازکارافتادگان نمونه عنوان کرد. وی افزود: تعداد فرزندان و تربیت فرزندان شایسته از دیگر معیارهای انتخاب بازنشستگان و مستمری‌بگیران نمونه است و داشتن مدارک دانشگاهی، موفقیت در رقابت‌های ورزشی، علمی و هنری از سوی فرزندان نیز در انتخاب بازنشستگان نمونه تأثیرگذار است.
مدیرکل تأمین اجتماعی فارس مشارکت در امور عام‌المنفعه، خیریه، جهادی و فرهنگی را از دیگر معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه‌شدگان متوفی و ازکارافتادگان نمونه برشمرد و گفت: علاقه‌مندان تا پایان وقت اداری روز شنبه بیستم تیرماه سال جاری فرصت دارند مدارک خود را برای شرکت در فراخوان به حوزه‌های روابط عمومی و امور فرهنگی شعب تأمین ‌اجتماعی، مدیریت‌های درمان، ادارات‌کل تأمین‌ اجتماعی یا کانون‌های بازنشستگی استان‌ها ارائه دهند یا با مراجعه به سایت سازمان تأمین اجتماعی 
(tamin.ir) نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام نمایند. وی افزود: شعب تأمین ‌اجتماعی در سراسر استان‌ مدارک واصله را بررسی و پس از امتیازدهی مطابق با شاخص‌ها و امتیازات تعیین شده، نسبت به انتخاب واجدان شرایط اقدام و اسامی منتخبان را به اداره‌کل امور فرهنگی و اجتماعی ارسال خواهند کرد. در بیست‌ودومین جشنواره انتخاب بازنشسته و مستمری‌بگیر نمونه تأمین ‌اجتماعی مقرر است از ۲۰۰ نفر از بازنشستگان نمونه در استان‌ها تقدیر شده و از بین آنها ۱۵ نفر به‌عنوان بازنشسته و مستمری‌بگیر نمونه کشوری انتخاب و طی مراسمی با حضور مقامات کشوری تقدیر شوند. از بین نفرات اول برگزیده هر استان، 15 نفر بر اساس بالاترین امتیاز مکتسبه انتخاب می‌شوند و در مراسم جشن کشوری مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی