[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

نشست تعاملی معاون اجتماعی پلیس فارس با معاون پرورشی آموزش و پرورش ، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان به همراه رئیس پلیس امنیت اخلاقی فارس با حضور در دفتر معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان، با وی دیدار کردند. به گزارش خبرگزاری پلیس، سرهنگ «حمید افرامن» در جلسه تعاملی با معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان، گفت: آموزش و پرورش بعد از خانواده دومین نهاد در تربیت فرزندان جامعه محسوب شده و معلمان، مهم‌ترین الگوی آینده‌سازان کشور هستند.
وی با بیان اینکه پلیس با رویکردهای جامعه‌محور خود در تلاش است فرهنگ قانون‌مداری و احترام به حقوق دیگران را نهادینه کند، تصریح کرد: نقش تربیتی معلمان در کنار پلیس، تأثیر ارزنده‌ای در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی داشته و معلمان در کنار دروس آموزشی می‌توانند با طرح مباحث غیردرسی و آموزش مهارت‌های زندگی در تربیت آینده‌سازانی متعهد و قانونمند تلاش کنند. در ادامه، سرهنگ «محمد ایگدر» رئیس پلیس امنیت اخلاقی فارس با قدردانی از تعامل مطلوب آموزش و پرورش با فرماندهی انتظامی بیان داشت: وظیفه پلیس، حفظ امنیت اجتماعی و فردی است که توسعه این امنیت نیازمند مشارکت همه دستگاه‌ها و نهادها می‌باشد و آموزش و پرورش نیز با آموزش نظم و قانون‌پذیری می‌تواند در امر امنیت اجتماعی سهیم باشد.
در پایان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، هم‌افزایی پلیس و آموزش و پرورش را گامی مستحکم در برابر ناهنجاری‌های اجتماعی دانست و تأکید کرد: مجموعه انتظامی و آموزش و پرورش همکار و مکمل همدیگر هستند و همه ما وظیفه‌ای مشترک در راستای تعلیم و تربیت و مراقبت از فرزندان این سرزمین داریم.
دکتر «محمدمهدی متحدزاده» به نقش مثبت و ارزنده پلیس در برقراری امنیت به ویژه تأمین امنیت دانش‌آموزان اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش، آمادگی همکاری و تعامل با پلیس در زمینه پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی را دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی