[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

ضرورت توجه‌به بحث بهره‌وری در حوزه بهره‌برداری، روزنامه شیراز نوین

با حضور مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر مراسم رونمایی ازسامانه جامع مکانیزه مکان‌محور نگهداشت و نظارت بومی در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس برگزار شد.
در این مراسم مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر، با مثبت ارزیابی کردن فعالیت‌های شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در حوزه بهره‌برداری گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس توانسته است در سال‌های اخیر در حوزه بهره‌برداری به موفقیت‌ها و پیشرفت‌های درخور ملاحظه‌ای دست یابد که این امر به دلیل حمایت‌ها و پشتیبانی همه‌جانبه مدیرعامل این شرکت است.
مسعود صادقی گفت: در جهت افزایش بهره‌وری و تقویت آن در حوزه بهره‌برداری بایستی از روش‌های متعددی استفاده کرد که یکی از آنها اثربخش کردن و تقویت نظارت بر اجرا، نصب و نظارت بر تعمیرات و نگهداری است. وی ادامه داد: با راه‌اندازی سامانه جامع مکانیزه مکان‌محور نگهداشت و نظارت بومی در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گام مهمی در اشراف و تسلط بر تجهیزات، پیمانکاران و عملیات اجرایی تعمیرات، نگهداری و توسعه برداشته شده و ضمن جلوگیری از هدررفت سرمایه و ریخت‌و‌پاش‌های بی‌دلیل، اتلاف وقت، هزینه‌ها، تجهیزات و سرمایه‌گذاری نیز صرفه‌جویی به‌عمل آمده است. صادقی یادآور شد: سال 96 شرکت توزیع نیروی برق استان فارس به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام و پیشران بلوک منطقه جنوب غرب کشور جهت اجرای پایلوت این برنامه انتخاب شد که خوشبختانه دست‌اندرکاران توانستند به‌خوبی این برنامه را اجرا کنند. وی ابراز امیدواری کرد: چنین تجاربی برای سایر شرکت‌ها در کشور نیز تعمیم پیدا کند.
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیردر ادامه سخنان خود از اجرای برنامه جدیدی تحت عنوان کنترل انطباق عملکرد در شرکت توانیر خبر داد و گفت: با این برنامه، به‌صورت فصلی یک داشبورد دقیق مالی برای حوزه بهره‌برداری ایجاد شده که از طریق آن می‌توان ضمن دستیابی به یک انضباط دقیق مالی در این حوزه، بودجه را متناسب با اهداف تعریف کرده و به وضعیت با ثباتی در حوزه بهره‌برداری رسید.
در بخشی دیگر از این مراسم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز ضمن ابراز خرسندی از به ثمر رسیدن تلاش‌های تمامی همکاران در راه‌اندازی این سامانه اظهار داشت: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس جزء شرکت‌هایی است که  همواره بر اساس نقشه راه حرکت کرده و سلیقه‌ای و جزیره‌ای عمل نمی‌کند. زینل قنبری افزود: تاکنون موفق شده‌ایم گام‌های بلندی در زمینه بهره‌برداری و ارتقای کار با بهره‌گیری از ابتکار و خلاقیت در فناوری‌های جدید برداریم که بی‌شک این ارتقا، ارتقای مبارکی است.
در این مراسم شرکت‌های توزیع نیروی برق شیراز، برق منطقه‌ای فارس و جمعی از معاونان و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی