[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

بازگشت کارگردان تئاتر پس‌از ۷ سال دوری هم‌زمان با میلیاردی‌شدن «مجنون آن لیلی»، روزنامه شیراز نوین


بازگشت جلال تهرانی نویسنده و کارگردان تئاتر ایران پس‌از هفت سال دوری از صحنه و فروش میلیاردی «مجنون آن لیلی» از تازه‌ترین اخبار حوزه هنرهای نمایشی است.
به گزارش ایرنا، جلال تهرانی نویسنده و کارگردان تئاتر ایران که هفت سال از صحنه دور بوده است، امسال با چند پروژه‌ به اجرای تئاتر باز می‌گردد.
سه‌گانه «بونکر» عنوان سه نمایشنامه اوست که هر سه متن به‌تازگی نوشته شده و این روزها با جمعی از بازیگران سرشناس تئاتر و سینمای ایران در مکتب تهران درحال تمرین است. پیش‌بینی می‌شود که اجرای هر سه اثر برای تابستان و پاییز امسال آماده شود. «مخزن»، «تک‌سلولی‌ها»، «هی مرد گنده گریه‌ نکن»، «سیندرلا» و «فصل شکار بادبادک‌ها» برخی از آثار پیشین جلال تهرانی است که با استقبال تماشاگران مواجه شده است. او که از نویسندگان و کارگردان‌های جریان‌ساز تئاتر ایران است، یک دهه گذشته را بیشتر از اجرای تئاتر، متمرکز
بر راه‌اندازی و اداره مکتب تهران بوده است.
بازیگران، محل اجرا و دیگر عوامل پروژه‌های ذکر شده به‌زودی اعلام می‌شوند.

فروش مجنون آن لیلی در تالار حافظ میلیاردی شد
موسیقی نمایش «مجنون آن لیلی» به طراحی و کارگردانی پیمان خازنی و نویسندگی محمود توسلیان از پنجم اردیبهشت اجرای خود را در تالار حافظ آغاز کرد و قرار بود تا چهارم خرداد روی صحنه برود که در پی استقبال مخاطبان تا ۱۱ خرداد تمدید شد.
موسیقی نمایش «مجنون آن لیلی» در این دوره با ۳۲ اجرا میزبان بیش‌از ۶ هزار مخاطب بود و توانست به فروش بیش‌از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دست پیدا کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی