[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

مسکن ملی پیشران توسعه در عمادشهر است ، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن لارستان:
مسکن ملی پیشران توسعه در عمادشهر است 

مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان در جلسه تودیع و معارفه شهردار عمادشهر با تقدیر از خدمات شهردار سابق این شهر اظهار داشت: گام هایی استوار برای پیشبرد طرح های نهضت ملی مسکن در عماد شهر برداشته شد که جای تقدیر دارد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، محمد هادی میزان، مدیر بنیاد مسکن لارستان از عملکرد شهردار عمادشهر تقدیر کرد و  ضمن شرکت در جلسه تودیع و معارفه شهردار عمادشهر از خدمات علی دانشور، سرپرست شهرداری این شهر به جهت همکاری در طرح نهضت ملی مسکن قدردانی به عمل آورد و لوح تقدیر از طرف بنیاد مسکن توسط فرماندار ویژه لارستان به وی تقدیم گردید.
میزان با بیان اینکه طرح‌های نهضت ملی مسکن در عمادشهر با قدرت و شتاب مناسب در حال اجراست، افزود: این طرح پیشران توسعه عمادشهر است و موجب گردید کارگاه‌های بسیاری در عمادشهر فعال شوند.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان تعداد متقاضیان نهضت ملی مسکن در عمادشهر را حدود 500 نفر اعلام کرد و گفت: کار پالایش متقاضیان انجام شده و با تخصیص پروژه طرح‌های نهضت ملی مسکن در این شهر آغاز شده است.
میزان همچنین گفت: بیش از 60 پروانه ساخت در طرح های نهضت ملی مسکن این شهر با همکاری شهرداری صادر گردید و امید است شهردار جدید نیز با افزایش تعامل و هم‌افزایی زمینه را برای رشد نهضت ملی مسکن فراهم نماید.
در ادامه نیز عبدالعظیم خانی به‌عنوان شهردار جدید عمادشهر معرفی گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی