[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
شما تنها کسی نیستید که به حقایق توجه می‌کند، اما وقتی در شرایط سخت قرار می‌گیرید ممکن است روشتان عوض شود. خوشبختانه امروز شما می‌توانید جنبه مثبت هر چیزی را ببینید، حتی اگر موردی باشد که مدت‌ها برایتان دردسرساز بوده باشد. فقط فراموش نکنید حل کردن مشکلات به آن اندازه که به نظر می‌رسد ساده نیست. با این حال هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای تلاش نکردن وجود ندارد.
اردیبهشت
صحبت کردن در مورد نیازهایتان با افراد دیگر برای شما کار سختی است، برای اینکه می‌ترسید مبادا آنها شما را درک نکنند. شاید فکر می‌کنید کسی که واقعاً دوستتان دارد باید قبل از اینکه شما شروع به حرف زدن کنید خودش بفهمد شما چه نیازهایی دارید، اما لزوماً نباید انتظار چنین چیزی را داشت. اگر شما واقعاً می‌خواهید رضایتی کامل داشته باشید باید جرأت و شهامت به خرج داده و احساسات خود را بیان کنید.
خرداد
شما آخر هفته را با آرامش سپری کرده‌اید. با وجود اینکه بعداً در طول روز کمی دچار تضاد خواهید شد، قادر خواهید بود بین چیزهایی که دارید و چیزهایی که می‌خواهید داشته باشید تعادل ایجاد کنید. حتی اگر از چیزهایی که دارید راضی هستید، الان نباید از کار کردن بیشتر هراس داشته باشید. درحالی که تلاش مضاعف باعث می‌شود زودتر به نتیجه برسید.
تیر
امروز شما حالت‌هایی دوگانه دارید. از یک طرف می‌توانید جنبه‌های مثبت زندگی را ببینید. همه چیز به نظرتان خوب است و شما نقش خود را در این دنیای عظیم کاملاً می‌دانید. اما از طرف دیگر شما از پیش‌آمدهای اخیری که به نظر تغییرناپذیر هستند راضی نیستید. خوشحالی شما بستگی به تشخیص این موضوع دارد که چه چیزی خارج از حیطه کنترل شماست.
مرداد
شما امروز پاداش بلندپروازی خود را می‌بینید، ولی خبرهای جدیدی که امروز دریافت می‌کنید ممکن است رابطه آشکاری با کارهایی که اخیراً انجام داده‌اید نداشته باشند. درهایی که معمولاً به رویتان بسته بودند در حال باز شدن هستند و فرصت‌های زیادی به شما پیشنهاد می‌شود. اگرچه شما بسیار مشتاق و علاقه‌مند هستید، ولی زمانی که جواب مثبت دادید لازم است سخت کار کنید.
شهریور
در حال حاضر هم نگران کار و هم نگران رابطه عاطفی‌تان هستید. اینهمه نگرانی بی‌مورد است، سعی کنید تمرکزتان را روی یک چیز بگذارید تا به بهترین شکل ممکن جلو رود، سپس به سراغ مورد بعدی بروید. امروز جاذبه شما بیش از همیشه شده، به همین دلیل می‌توانید بر هر فردی تأثیر بگذارید. بنابراین تا می‌توانید با دیگران در ارتباط باشید. برای حل مشکلی که میان شما و شریک زندگی‌تان به وجود آمده نیز امروز بهترین زمان است.
مهر
اگرچه اتفاق خاصی رخ نداده، اما انرژی شما زیاد است و احساس سبکی می‌کنید. همین حس خوب باعث شده خلاقیتتان فوران کند و در محیط کاری بیش از همیشه بدرخشید. امروز خبری می‌شنوید که در ابتدا شما را شوکه خواهد کرد، اما پس از مدتی به تأثیر مثبتی که در زندگی‌تان خواهد داشت، پی می‌برید و غرق شادی می‌شوید. شاید گاهی وقایع مطابق با تصورات شما جلو نروند.
آبان
امروز گفتن حقیقت به دیگران سخت‌تر شده، زیرا به نظر می‌رسد آنها نسبت به همیشه بیشتر غیرقابل پیش‌بینی شده‌اند. با وجود این در نظر داشته باشید بخشی از این انرژی ناآرام از خود شما برخاسته و شما را مجبور می‌کند آن را به سمت دیگران هم هدایت کنید. به جای اینکه سعی کنید فرد دیگری را وادار کنید تعهدی را قبول کند، تجزیه و تحلیل توانایی‌های خودتان به برطرف شدن نگرانی‌تان کمک خواهد کرد.
آذر
شما دوست دارید دیگران احساسات صادقانه‌تان را بفهمند، اما نشان دادن آسیب پذیری‌تان کاری پرخطر است. گوش کردن به سخنان دیگران می‌تواند شما را از ترس‌هایی که به دردسرتان می‌اندازند رها کند. صحبت کردن در مورد احساسات امری دو طرفه است و ماه جدید در سومین خانه‌تان شما را نصیحت می‌کند که به همان اندازه که به دیگران اطلاعات داده‌اید، از آنها اطلاعات بگیرید.
دی
شما امروز وسوسه شده‌اید از مشغولیت‌های اجتماعی کناره‌گیری کنید، اما به این معنا نیست که می‌خواهید تنها باشید. همچنان که آرزوهای مادی شما بسیار قوی می‌شوند، احساسات زیادی را که ظاهر شده‌اند تجربه می‌کنید. اما احتمالاً حس و حال بیرون رفتن یا مهمانی را ندارید. آزمایش کردن توانایی‌هایتان کلیدی است برای اینکه بتوانید قدرت بیانی آفریننده و پراهمیت داشته باشید.
بهمن
شما توسط یک اتفاق یا صحبتی که به تازگی برایتان پیش ﺁمده انرژی مثبت زیادی گرفته‌اید، به همین دلیل اقدامات و فعالیت‌های مهمی را برمی‌دارید که در ﺁینده‌تان تأثیر فوق‌العاده‌ای دارد. به خاطر داشته باشید هر کاری پستی و بلندی‌های مختص به خودش را دارد، هیچ‌گاه ناامید یا هیجان‌زده نشوید، در هر مرحله‌ای که هستید صبر را پیشه خود کنید تا به موفقیت کامل دست پیدا کنید.
اسفند
درگیری و ستیز سختی که قبلاً برایتان به وجود آمده بود اکنون عواقب خود را نشان خواهد داد. ممکن است احساس کنید شخصی درست در مقابل شما کارهای مخفیانه‌ای انجام می‌دهد، با این حال هیچ کس متوجه آن نمی‌شود و آشکارا چیزی نمی‌گوید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که تا می‌توانید خوش‌بین باشید، حتی اگر احساساتتان مدام در نوسان باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی