[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

تیم‌های ملی ما در آینده دچار مشکل می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: اگر لیگی پویا و شاداب نداشته باشیم، مطمئناً تیم‌های ملی ما در آینده دچار مشکلات زیادی می‌شوند. به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، سید محمد ناظم‌الشریعه در مورد بازی‌های چهارجانبه فوتسال که قرار است بین تیم‌های ایران، بلاروس، ژاپن و اوکراین در شهریورماه به میزبانی تبریز برگزار شود گفت: مدتی است که تمرینات خود را با تیم ملی ب  شروع کردیم و در حال حاضر در ماه مبارک رمضان هستیم و این تیم اردوی خاصی ندارد.البته ما قبلاً برنامه‌های تیم ملی را به سازمان لیگ و کمیته فوتسال اعلام کردیم.
وی در ادامه گفت: همان‌طور که اطلاع دارید لیگ برتر فوتسال از ۱۵تیرماه استارت اولیه خود را می‌زند. ما سعی کردیم تا شروع لیگ بازیکنان ملی‌پوش را در اختیار تیم‌های خود قرار دهیم. البته طبق تصمیمات کادر فنی قرار است اردوهای تیم ملی بعد از شروع لیگ مجدداً آغاز و برای تورنمنت چهارجانبه تبریز آماده شویم.
سرمربی تیم ملی فوتسال در رابطه با مس سونگون، نماینده ایران در جام باشگاه‌های ‌آسیا گفت: مس سونگون یکی از تیم‌های خوب ایران است که به شایستگی در سال قبل توانست قهرمان لیگ برتر شود و جوایز حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا را به دست آورد. همان‌طور که همگان می‌دانند این مسابقات در مرداد‌ماه برگزار می‌شود. امیدوارم این تیم در این مسابقات موفق و بعد از وقفه چندین ساله در ناکام  بودن موفقیت تیم‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا بار دیگر یک تیم ایرانی قهرمان آسیا شود.
ناظم‌الشریعه همچنین در مورد لیگ برتر فوتسال و مشخص نبودن وضعیت تیم‌های لیگ برتری گفت: همیشه در ابتدای شروع برگزاری لیگ باشگاه‌های ما مشکلاتی داشتند و این مشکلات باعث شده نتوانند در اسرع وقت سرمربی و بازیکنان موردنظر خود را جذب کنند و هرچه به شروع لیگ نزدیک می‌شویم وضعیت آنها هم بهتر می‌شود. امیدوارم هرچه زودتر وضعیت آنها مشخص شود، به این دلیل که اگر نتوانیم لیگی پویا و شاداب داشته باشیم، مطمئناً تیم‌های ملی ما در آینده دچار مشکلات زیادی می‌شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی