[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز از برگزاری جشن میلاد کریمه اهل بیت(ع) در بقاع متبرکه شهر شیراز خبر داد. 
به گزارش روابط‌عمومی‌اداره كل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت الاسلام رحیم صفری گفت: همزمان با این ایام مبارک مراسم جشن و سرور در بیش از 11 بقعه متبرکه و آستان مقدس امام زادگان شهر شیراز برگزار می‌شود. 
این مقام مسئول به تشریح این مراسم جشن و شادی در هر یک از بقاع متبرکه پرداخت و اظهار داشت: در محل حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع) مراسم جشن میلاد در چهارشنبه 9خرداد از ساعت 18 عصر با سخنرانی آیت الله فاطمی ‌از شهر مقدس قم و مولودی‌خوانی مداحان اهل بیت و همچنین اجرای گروه تواشیح شمیم حسینی است. 
همچنین در محل حرم مطهر حضرت علی ابن حمزه(ع) مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در پنج شنبه 10 خرداد از ساعت 18:30 عصر با سخنرانی حجت الاسلام ذوالانواری و مداحی زرین قلم همراه با صرف افطاری و توزیع نان صلواتی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه در محل حرم مطهر حضرت سیدتاج‌الدین غریب(ع) جشن میلاد کریمه اهل بیت(ع) در پنج شنبه شب از ساعت 21:30 با سخنرانی حجت الاسلام اسدی و مولودی خوانی مداحان اهل بیت برگزار می‌شود، افزود:  مراسم جشن میلاد این امام همام در محل بقعه متبرکه سیدنظام الدین محمود(ع) شاهداعی الی ا... در چهارشنبه شب 9 خرداد از ساعت 18:30 عصر به همراه جزء‌خوانی قرآن کریم و مولودی‌خوانی حاج نجف روستا و اجرای گروه تواشیح شمیم حسینی و اهداء جوایز به  افرادیکه نام آنها حسن و مجتبی می‌باشد، برگزار می‌شود. 
همچنین در این مراسم معنوی در این بقعه متبرکه از محل کمک‌های خیرین نیک‌اندیش در بین 300 نفر از حاضرین اطعام توزیع می‌شود.  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی