[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

استاندار فارس: تحویل پروژه‌های عمرانی پیش از موعد مقرر ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در حاشیه سفر وزیر کشور به شیراز و افتتاح پروژه‌های عمرانی، از شتاب‌بخشی به عملیات اجرایی بسیاری از این پروژه‌ها تا چهار یا شش ماه آینده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در حاشیه سفر وزیر کشور به شیراز و افتتاح پروژه‌های عمرانی، گفت: تکمیل بسیاری از پروژه‌های عمرانی، درمانی و راه‌سازی فارس تا پایان دوره چهارساله دولت سیزدهم برنامه‌ریزی شده بود، اما اکنون مقرر شده با شتاب‌بخشی به عملیات اجرایی، بسیاری از این پروژه‌ها تا چهار یا شش ماه آینده بهره‌برداری شوند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، محمدهادی ایمانیه روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی شیراز با حضور وزیر کشور، بیان کرد: مسئولان اجرایی فارس می‌کوشند تا بسیاری از پروژه‌های راه‌سازی، بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، آب و برق و عمرانی پیش از موعد مقرر به سرانجام برسد.
وی با اشاره به افتتاح مخزن 2هزار مترکعبی بیدزرد شیراز و حل چالش آبی این روستا، افزود: در ابتدای دولت سیزدهم، یک‌هزار روستای فارس دچار چالش آبی بودند و آب شرب آنان از طریق تانکر یا آب چاه‌های کشاورزی تأمین می‌شد. خوشبختانه طی بیش از 2 سال گذشته مشکل آب بیش از 300 روستا با همکاری خوب بسیج سازندگی و آبفا حل شد که بیدزرد یکی از آنهاست.
استاندار فارس ادامه داد: رفع چالش، تنش و بحران آبی 300 روستای دیگر نیز در حال انجام است و امیدواریم تا پایان سال جاری به سرانجام برسد.
ایمانیه اضافه کرد: برای رفع چالش آبی 400 روستای باقی‌مانده نیز تدابیری اتخاذ شده و به زودی قرارداد آن بین بسیج سازندگی، قرارگاه امام‌حسن مجتبی(ع) کشور و وزارت نیرو منعقد می‌شود.
استاندار فارس درباره افتتاح بزرگ‌راه شهید آیت‌الله رئیسی، گفت: پس از افتتاح آزادراه شیراز- اصفهان، ترافیک به ورودی شمالی شیراز در شمال‌غرب شهر، انتقال یافته و افتتاح بزرگ‌راه شهید آیت‌الله رئیسی در رفع مشکل ترافیکی این منطقه بسیار اثرگذار است.
وی یادآور شد: بزرگ‌راه آیت‌الله حائری شیرازی نیز که به تازگی بهره‌برداری شده، به انتقال بهتر مردم غرب شیراز به مرکز شهر کمک شایانی می‌کند.
ایمانیه اظهار کرد: تلاش‌های شهرداری و همراهی شورای اسلامی شیراز سبب شده تا جای‌جای این شهر، تبدیل به کارگاه سازندگی شود و پروژه‌های در دست احداث به صورت سه‌شیفته و جهادی فعال است تا به رفاه مردم شیراز بینجامد.
استاندار فارس ادامه داد: بعد از ظهر دیروز نیز پروژه احیای زندیه با اعتبار 10هزار میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.
وی اظهار کرد: احیای مجموعه تاریخی زندیه از پروژه‌های مهم برای مردم و علاقه‌مندان به شیراز است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی