[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

دو انتصاب کلیدی در شهرداری شیراز، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز در احکامی ‌جداگانه، سرپرست معاونت مالی و اقتصادی و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی‌ را منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور، محمد‌هادی‌ هاشم‌پور را به سمت سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز منصوب کرد. وی نظارت بر وصول درآمد و تحقق و توسعه درآمدهای پایدار، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، سازماندهی، نظارت و کنترل لازم در زمینه مالی و اقتصادی، نظارت بر کلیه هزینه‌ها و معاملات شهرداری و نگهداری حساب هزینه، نظارت بر اداره و حفظ دارایی‌های منقول و غیر منقول متعلق به شهرداری، نظارت بر ارزیابی و کارشناسی اراضی و املاک مورد معامله شهرداری، نظارت بر طرح‌ها و برنامه‌های اجرایی خاص در زمینه خودکفایی شهرداری و مشارکت را از مهم‌ترین مأموریت‌های این معاونت برشمرد.
محمد‌هادی ‌هاشم‌پور پیش از این مدیرکل امور مالی شهرداری شیراز بود. وی همچنین ذی‌حساب حوزه معاونت عمرانی استانداری فارس، شهردار آباده، بازرس و سرپرست تیم مالی شهرداری‌های استان فارس و قائم‌مقام سازمان سرمایه‌گذاری بوده است.
شهردار شیراز همچنین علیرضا شاهرخیان را نیز به سمت رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی‌ منصوب کرد. مهندس اسکندرپور انجام امور مربوط به جلب و حمایت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و برنامه‌ریزی برای جذب آنها، ارائه مشاوره جهت سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف شهرداری، تشویق و جلب سرمایه‌گذار در حوزه‌های مختلف شهرداری، بررسی طرح‌ها و پیشنهادهای سرمایه‌گذاران، برقراری ارتباط دوسویه با تشکل‌های سرمایه‌گذاری خصوصی داخلی و خارجی، تدوین استراتژی‌های بازاریابی، تبلیغات، فروش و... را از مهم‌ترین مأموریت‌های این سازمان برشمرد. براساس این گزارش علیرضا شاهرخیان دانشجوی مقطع دکتری اقتصاد و رئیس اداره آمار و فناوری اطلاعات معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شیراز بوده است.  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی