[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

نمایش فیلم تئاتر «در ظاهر امر» در خانه هنرمندان ایران، روزنامه شیراز نوین

فیلم تئاتر «در ظاهرِ امر» به کارگردانی جاستین مارتین در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید و پس‌از آن، نقد و بررسی می‌شود.
به گزارش ایسنا، پانزدهمین برنامه از سلسله جلسات نمایش فیلم تئاترهای شاخص با همکاری مشترک انجمن صنفی منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر و سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش فیلم تئاتر «در ظاهرِ امر» اختصاص دارد.
فیلم تئاتر «در ظاهرِ امر» (محصول سال ۲۰۲۲) به نویسندگی سوزی میلر و کارگردانی جاستین مارتین، چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷ در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید.
پس‌از نمایش این فیلم تئاتر نشست نقد و بررسی آن با حضور عباس غفاری (میزبان) و علی منصوری (منتقد تئاتر) برگزار می‌شود.
جودی کامر در نقش تسا انسلر، از خانواده‌ای متوسط و با ورود به دانشگاه معتبر و رده‌ بالا، در رشته حقوق تحصیل کرده و اکنون هفت سالی‌ است که وکیل‌مدافع بسیاری از پرونده‌های حقوقی و به‌خصوص آزارهای جنسی شده است. او با شرح وضعیت یک وکیل‌مدافع در برخورد با متهمان پرونده و رویارویی آن‌ها با دادستان و قاضی، توضیحات کاملی می‌دهد و معتقد است تا زمانی که دفاعیات وکیل‌مدافع از متهم، توسط دادستان نقض و یا ازطرف هیئت منصفه رد نشود، پرونده پیروز و متهم بی‌گناه است و این بی‌گناهی به ظرافت‌های شغلی، روان‌شناسی فردی و تکنیک‌های وکیل‌مدافع ارتباط نزدیکی دارد.
علاقه‌مندان برای حضور در این جلسه می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی