[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

آماده مناظره با منتقدان هستم، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
رئیس هیئت کشتی استان فارس به درج مطلبی در شماره قبلی روزنامه شیرازنوین (پنجشنبه هفته گذشته) واکنش نشان داد.
ساسان خوبیاری در تماس با خبرنگار شیرازنوین ضمن گلایه از انتقادات ارائه شده در آن مطلب، گفت: انتقاداتی که به نام کارشناس و پیشکسوت و بدون درج نام آن‌ها مطرح شده، دروغ است و هرکسی مدرکی برای آن ادعا دارد، باید ارائه کند.
وی افزود: آن‌ها باید با مدرک بگویند که هیئت کشتی فلان کشتی‌گیر را بیرون کرده است، یا ورزشکار شایسته‌ای را اعزام نکرده است و یا هر مسئله دیگری که مطرح می‌شود، باید مبتنی‌بر سند باشد.
خوبیاری می‌گوید برخی منتقدان هیئت، خودشان مشکل‌ساز بوده‌اند و حالا هم دنبال ایجاد حاشیه هستند؛ آمارها و نمودارها از عملکرد هیئت کشتی استان موجود است و هرکسی ادعا دارد که کشتی فارس نزول کرده است، باید این را اثبات کند.
رئیس هیئت کشتی استان فارس درخصوص عملکرد ضعیف فرنگی‌کاران درجه‌یک استان فارس نیز گفت: کشتی‌گیران المپیکی که در اختیار هیئت نیستند! شما باید به رشد کشتی‌گیر جوانی مثل امیررضا ده‌بزرگی بپردازید که با حمایت هیئت از رده جوانان به نزدیک دروازه‌های المپیک رسید. هیئت به‌تنهایی و بدون کمک هیچ ارگان دیگری، هزینه‌های بلیت و پرواز و برخی مخارج دیگر برخی ورزشکاران را می‌پردازد و در حد بضاعت خود حمایت‌هایی را انجام می‌دهد. 
خوبیاری ادامه داد: اینکه در استان ما به‌طور کلی ورزش در اولویت‌های اصلی قرار ندارد، باعث می‌شود مشکلات زیادی به‌وجود بیاید. برای تیم‌داری در لیگ دسته اول کشتی، به جاهای مختلفی مراجعه کرده‌ایم و می‌گوییم یک تیم یک میلیارد تومان هزینه دارد. یک میلیارد پولی نیست برای یک استان. حالا ازطریق یک نماینده مجلس به یکی از ارگان‌ها متصل شده‌ایم و مشغول رایزنی هستیم تا ببینیم چه می‌شود.
وی با بیان اینکه حضور در لیگ باعث پیشرفت کشتی استان می‌شود، گفت: امسال هم با هزینه خودم در لیگ تیم‌داری کردم اما بهتر است تیم‌ها با نام صنایع و شرکت‌ها در لیگ شرکت کنند تا با نام هیئت کشتی.
خوبیاری در پاسخ به این سؤال که آیا حاضر است در یک مناظره با منتقدان خود روبه‌رو شود؟ گفت: بله حتماً آمادگی این کار را دارم. بالاخره کشتی ورزش بزرگی است و منتقدان هم همیشه هستند. اگر همه راضی باشند، یعنی یکجای کار ما می‌لنگد اما مهم این است که همه دور هم به اعتلای کشتی کمک کنند. هنر مدیر این است که همه را کنار هم حفظ کند. من هم می‌توانم همه منتقدان را بیرون کنم اما مدعی هستم که این را نکرده‌ام و هرکسی خلاف این ادعا را دارد، بیاید مطرح کند و بگوید در فلان جا به من اجحاف شده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی