[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin. news@gmail.com

 یک مقام وزارت بهداشت از افزایش شپش در مدرسه ها خبر داده است. می‌خواستم از مدیران مدرسه بپرسم که به جز اخذ شهریه به عناوین مختلف چه راهکاری برای گسترش موارد بهداشتی در مدارس آموزشی در نظر گرفته اند. متأسفانه سطح بهداشت در مدارس در چند دهه اخیر تغییر خاصی نکرده است و به همان استانداردهای اولیه مانده است. بایستی در عرصه بهداشت کودکان استانداردهای جهانی را در نظر بگیریم و آن را به شیوه مناسب اجرایی کنیم. 
قائدیان 
 متأسفانه بعضی از خانواده هایی که برای تفریح به خیابان چمران می‌آیند، زباله‌های خود را در آنجا رها می‌کنند. مأموران زحمتکش شهرداری هم تا جای ممکن این خیابان زیبا را پاکسازی می‌کنند. اما در روزهای تعطیل مقادیر زباله آن قدر زیاد است که جمع آوری همه آنها به انرژی زیادی احتیاج دارد. همگی باید به شعار «شهر ما خانه ما» عمل کنیم و در زیبای پایتخت فرهنگی ایران کوشا باشیم.
جلالیان 
 خواهشمند است فکری به حال اتفاقات بیمارستان نمازی بکنید. کمبود تخت و پرسنل سال‌های سال است که در این بیمارستان باعث عذاب و مرگ و میر بسیاری شده است.
 اگر بودجه و توان رسیدگی را ندارید، حدأقل قوانین را ساده تر کنید تا بخش خصوصی به بیمارستان‌سازی ترغیب شود. جدا از مشکلات شهروندان شیرازی در زمینه بهداشت، تعداد محدود بیمارستان ها باید جوابگوی سایر افرادی که از شهرستان برای درمان به شیراز مراجعه می‌کنند، نیز باشد.
مسعودپور 
 کاش بعضی از مسئولان طرز و شیوه زندگی را از گاندی یاد بگیرند. تماشای آنها با اتومبیل‌های چند صد میلیونی نشانی از اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید رهبر کبیر انقلاب است، ندارد.
                                            شهروند شیرازی

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی