[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

میزبانی شایسته به گسترش و تعمیم هندبال می‌انجامد، روزنامه شیراز نوین

نشست هماهنگی ستاد بازی‌های آسیایی هندبال نوجوانان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی و پایگاه خبری اداره‌کل ورزش و جوانان استان فارس، نشست هماهنگی ستاد میزبانی رقابت‌های هندبال نوجوانان قهرمانی آسیا با هدف نیازسنجی‌های مرتبط با این میزبانی با حضور رئیس فدراسیون هندبال در محل دفتر مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس برگزار شد.
در این نشست علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال با تأکید بر اهمیت میزبانی از رقابت‌های نوجوانان قهرمانی آسیا تأ‌کید کرد: تمامی تلاش فدراسیون هندبال برگزاری مسابقات نوجوانان قهرمانی آسیا با بهترین کیفیت است و در این زمینه تمامی بخش‌ها باید همراهی و هماهنگی حداکثری را داشته باشند.
وی افزود: علاوه‌بر میزبانی شایسته تمامی تلاش ما ایستادن بر سکوی این مسابقات است. با برنامه‌ریزی صورت گرفته تیم‌های ملی هندبال نوجوانان با آمادگی خوبی پا به مسابقات قهرمانی آسیا خواهند گذاشت تا روند موفقیت‌های تیم‌های ملی هندبال تکمیل شود.
عبدالرحیم خداجو مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته عنوان کرد: تمام ظرفیت و تلاش مجموعه ورزش و جوانان استان معطوف به برگزاری خوب و شایسته این مسابقات آسیایی خواهد بود، زیرا میزبانی شایسته این رویداد توان و ظرفیت‌های موجود را به نمایش خواهد گذشت و منجر به گسترش و تعمیم این رشته ورزشی خواهد شد.
در این نشست سیدسعید سجادی معاون توسعه امور ورزش، سیدکمال پاک‌فطرت سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان شهرستان شیراز و غلامشاهی رئیس هیأت هندبال استان فارس حضور داشتند و گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای میزبانی رقابت‌های قهرمانی آسیا نوجوانان را عنوان نمودند.
رقابت‌های هندبال نوجوانان قهرمانی آسیا از سیزدهم لغایت بیست و چهار شهریورماه سال جاری به میزبانی شهر شیراز برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی