[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

کیمیا علیزاده: برخی‌ها خیلی فراموشکار هستند، روزنامه شیراز نوین

دارنده نشان برنز مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا گفت: کار بسیار سختی را در بازی‌های آسیایی پیش‌رو دارم اما مطمئنم مدال برنز قهرمانی آسیا را در اندونزی جبران خواهم کرد. کیمیا علیزاده در گفت‌و‌گو با تسنیم، در خصوص مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا اظهار داشت: بعد از مسابقات قهرمانی جهان که تیرماه سال گذشته برگزار شد، مسابقات قهرمانی آسیا اولین حضور من در مسابقات بین‌المللی بود. خیلی انتظارم از خودم بیشتر بود اما آن چیزی که باید می‌شد، اتفاق نیفتاد. 
وی تأکید کرد: انتظارت از من خیلی بالا است و همه انتظار دارند کیمیا در هر مسابقه‌ای حتماً موفق به کسب مدال شود و خیلی‌ها هم فراموشکار هستند. تا به امروز در اکثر مسابقاتی که حضور داشتم با مدال بازگشتم، اما بعد از این مسابقات با وجودی که خودم خیلی ناراحت بودم و از کسب مدال برنز آسیا اصلاً راضی نبودم، خیلی‌ها عنوان کردند این نتیجه بسیار بد و ناامید‌کننده بوده است. 
دارنده نشان برنز مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا در ویتنام تصریح کرد: متأسفانه خاصیت برخی‌ها اینگونه است که خیلی فراموشکار هستند. در ویتنام نیز به حریف خود در نیمه‌نهایی نباختم و مغلوب اشتباهات خودم شدم. اگر بخواهم بگویم که مدت‌ها از مسابقه دور بودم و آسیب‌دیدگی‌هایی نیز داشتم، بهانه خواهد بود. این مشکلات شاید درصدی از دلایل باخت من باشد اما باز هم بهانه است، چرا‌که حریف ویتنامی ‌تکواندوکار خوبی نبود که بخواهم مغلوب او شوم.
علیزاده در ادامه بیان کرد: متأسفانه در 2‌ثانیه پایانی، بازی از دستم در رفت و مسابقه را واگذار کردم. در روز مسابقات نیز کلاً از بازی اول روی‌ پا نبودم و آن روز، روز من نبود. قطعاً تلاش خواهم کرد در صورتی که در مسابقات آینده عضو تیم ملی بودم و این توان را داشتم به مسابقات اعزام شوم، تمام اشتباهات خود را جبران کنم و تمرینات بیشتری داشته باشم.
وی افزود: اردوی مسابقات قهرمانی آسیا یک اردوی 2‌ماهه بود و بیشتر به‌جای تمرین به دنبال کارهای درمانی بودم. مجوز پزشکی حضور در این مسابقات را دریافت کرده بودم و مشکلی نیز نداشتم، اما بیشتر به دنبال درمان بودم تا به این مسابقات برسم. برای بازی‌های آسیایی قصد دارم تمرینات بیشتری داشته باشم و در آن مسابقات بتوانم خودم باشم. 
دارنده نشان برنز المپیک ریو در خصوص اینکه در اولین حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا مانند مسابقات جهانی و المپیک ریو به مدال برنز دست یافته است  گفت: در اولین مسابقات کشوری خردسالان، نونهالان و حتی نوجوانان نیز برنز گرفته بودم و در مسابقات جهانی و المپیک نیز به مدال برنز دست یافته بودم. تنها یک برنز آسیا را کم داشتم که استارت خود برای کسب مدال طلای مسابقات آینده را بزنم.
علیزاده در خصوص بازی‌های آسیایی اندونزی به تسنیم گفت: در بازی‌های آسیایی یک وزن بالاتر و در وزن 67-‌کیلوگرم بازی خواهم کرد و در مدت باقی مانده نیز تلاش خواهم کرد تا در این وزن بازی‌های آسیایی حضور داشته باشم. کار بسیار سختی را پیش‌رو دارم اما مطئنم این مدال برنز آسیا را در اندونزی جبران خواهم کرد و عملکرد بهتری از این مسابقات خواهم داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی