[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

پیشرفت عمرانی تقاطع غیرهم‌سطح «اردیبهشت»، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز از پیشرفت عمرانی تقاطع غیرهم‌سطح اردیبهشت خبر داد و گفت: حذف دوربرگردان‌های هم‌سطح بولوار شهید چمران، دسترسی آسان به بزرگ‌راه آیت‌الله حائری شیرازی به همراه ایمن‌سازی و روان‌سازی در مسیر از اهداف اجرای این پروژه است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، علی‌حسین عباسی جابه‌جایی تأسیسات را از بخش‌های زمان‌بر پروژه‌های عمرانی ارزیابی و اظهار کرد: در مسیر اجرای این پروژه، با تأسیسات زیرزمینی شبکه برق مواجه شدیم که به صورت دستی و با رعایت تمامی نکات ایمنی در حال انجام است.
وی از پیشرفت عملیات عمرانی تقاطع غیرهم‌سطح اردیبهشت خبر داد و افزود: طول این پروژه ۳۷۵ متر متشکل از ۲۳۰ متر طول عرشه و ۱۴۵ متر طول رمپ است که تعداد ۸ شفت کار شده و یک شفت باقی‌مانده به علت برخورد با تأسیسات برق به صورت دستی در حال حفاری است. رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز افزود: عملیات احداث سازه دروازه‌های شمالی و جنوبی به همراه رمپ‌های دسترسی به طول ۱۸۰ متر در حال اجراست. عباسی با اشاره به این موضوع که پروژه تقاطع غیرهم‌سطح اردیبهشت به صورت شبانه‌روزی در حال پیشرفت است، اظهار امیدواری کرد که این پروژه در مدت زمان تعیین شده به بهره‌برداری برسد. حذف دوربرگردان‌های هم‌سطح بولوار شهید چمران، دسترسی آسان به بزرگ‌راه آیت‌الله حائری شیرازی به همراه ایمن‌سازی و روان‌سازی در مسیر از اهداف اجرای پروژه دوربرگردان غیرهم‌سطح اردیبهشت است که عباسی به آن اشاره کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی