[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۶
  • دوره جدید

واکنش رئیس بسکتبال به قهر حدادی ومنتقدان، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون بسکتبال به شایعه قهر حامد حدادی و انتقادات پیرامون بازی‌های تدارکاتی تیم ملی واکنش نشان داد. به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی بسکتبال ایران در حالی چند روز قبل به چین سفر کرد و دیروز در اولین بازی تدارکاتی خود مقابل تیم ملی این کشور قرار گرفت که حامد حدادی به دلایلی نامشخص تیم ملی را همراهی نکرده است. 
غیبت حدادی در تمرینات صبح تیم ملی و در نهایت نرفتنش به چین شایعه قهر و ناراحتی از کادرفنی و مسئولان فدراسیون را به همراه داشت.
رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال در این باره می‌گوید: «فضای مجازی در این چند‌ماه به بسکتبال ضربه زده و این هم یکی از شایعاتی است که در فضای مجازی منتشر شد. خودم سر تمرین بودم و حدادی جلوی چشمم بود که دیدم خبر آمده حدادی قهر کرده است. این بازیکن صبح‌ها در آکادمی ‌المپیک تمرین می‌کند تا آمادگی بدنی‌اش به‌خاطر شرایط خاصی که دارد، حفظ شود. اصلاً بحث ناراحتی و قهر مطرح نیست.»
بعد از گذشت بیش از ۴‌ماه از مدیریت طباطبایی در فدراسیون بسکتبال این روزها انتقاداتی نسبت به او و اینکه برخی از وعده‌های انتخاباتی‌اش را عملی نکرده، مطرح می‌شود. رئیس فدراسیون بسکتبال در این خصوص هم اینطور واکنش نشان داد: «ما از روزی که در فدراسیون هستیم، سعی کردیم کارهای مثبت انجام دهیم. البته طبیعی است که در ۴، ۵ ماه نمی‌توانم همه انتظارات را برآورده کنم؛ اما اگر جامعه بسکتبال صبر داشته باشند، همه چیز به مرور درست می‌شود.»
یکی دیگر از بحث‌های مطرح شده پیرامون تیم ملی نداشتن بازی تدارکاتی با تیم‌های قدرتمند و چرایی سفر به چین است. طباطبایی در این باره می‌گوید: «اولاً که چین یکی از ابرقدرت‌های بسکتبال آسیا است و اکثر تورنمنت‌ها را میزبانی می‌کند. آنها میزبان جام جهانی ۲۰۱۹ هم هستند؛ پس اصلاً بد نیست که به چین برویم و با آنها بازی کنیم. تیم‌های اروپایی نیز اول هر سال میلادی تقویم خود را می‌بندند و دیگر نمی‌توانیم اواسط سال به آنها درخواست بدهیم. با این حال یک اردوی تدارکاتی در صربستان فراهم کردیم.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی