[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

کاپیتان تیم ملى والیبال در راه سرى آ، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان تیم ملى والیبال ایران مورد توجه باشگاه سیه نا ایتالیا قرار گرفته است. به گزارش «ورزش سه»، سعید معروف که این روزها به عنوان کاپیتان تیم ملى ایران در لیگ ملت‌هاى ٢٠١٨ به میدان می‌رود، در ٢‌فصل اخیر ترجیح داده در لیگ برتر ایران و باشگاه پیکان توپ بزند.
معروف که ٣‌سال قبل یک‌ونیم فصل را در زنیت کاران روسیه سپرى کرد و در همان مدت زمان کوتاه به افتخارات بزرگى رسید، حالا ممکن است بعد از چند سال بار دیگر لژیونر شود.
چند هفته قبل بود که خبر سرمربیگرى خولیو ولاسکو در باشگاه مودنا ایتالیا منتشر شد. بعد از این شایعاتى پیرامون ابراز علاقه سرمربى سابق تیم ملى ایران براى جذب معروف منتشر شد. البته این موضوع هنوز از سوى معروف و ولاسکو تأیید نشده چون هر دو درگیر لیگ ملت‌هاى والیبال هستند؛ اما دور از ذهن هم به نظر نمی‌رسد.
از سوى دیگر امروز سایت والیبال ایتالیا به نقل از یکى از مسئولان باشگاه سیه نا رسماً تأیید کرده که مذاکرات براى جذب سعید معروف آغاز شده است.
سیه نا که به تازگى با هدایت خوان سیچلو از سرى B به سرى A والیبال ایتالیا صعود کرده، خواهان جذب پاسور ٣٢‌ساله ایرانى است.
سیچلو که سال‌ها سابقه حضور در ایران به عنوان دستیار ولاسکو و لوزانو و همچنین سرمربى تیم امید را دارد، با توجه به شناختى که از معروف دارد، مى‌خواهد او را براى تقویت تیمش به سیه نا ببرد.
حالا باید دید پیشنهادهاى ایتالیایى مورد استقبال سعید معروف قرار مى‌گیرد یا کاپیتان تیم ملى ایران ترجیح مى‌دهد همچنان به مسیر خود در لیگ ایران ادامه دهد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی