[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

آغازبه‌کار ستادهای انتخاباتی پزشکیان در فارس، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
ستادهای انتخاباتی مسعود پزشکیان در فارس هم‌زمان با آغاز زمان آغاز تبلیغات کاندیداهای ریاست‌جمهوری آغاز بکار کردند. ستادهای انتخاباتی مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری طی آیینی با حضور برخی مسئولان دولت‌های گذشته و اقشار مختلف مردم در شیراز آغاز بکار کردند.
مردم‌باوری از ویژگی‌های پزشکیان است
استاندار اسبق فارس گفت: دکتر پزشکیان در واقع مردم‌دار نیست بلکه مردم‌باور است. محمدابراهیم انصاری‌لاری افزود: مردم‌باوری یک فرهنگ است و شخص مردم‌باور هرگز به خودش اجازه نمی‌دهد به مردم دروغ بگوید. وی ادامه داد: ماهیت تفکرات پزشکیان به خواسته‌های همیشگی ملت ایران بسیار نزدیک و هم‌سو است و سرلوحه برنامه‌های وی بازگشت صادقانه به مردم و رویکرد خردمندانه است. چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری روز جمعه هشتم تیرماه برگزار خواهد شد.
راه‌اندازی ستاد پزشکیان در 37 شهرستان فارس
رئیس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در فارس شامگاه یکشنبه در آیین آغاز بکار این ستاد گفت: فعالیت‌های چهار روزه ستاد با همکاری همه دست‌اندرکاران ستاد انتخاباتی در ۳۷ شهرستان استان فارس ازجمله شیراز شکل گرفته و احکام همه نیز صادر شده است. عبدالرزاق موسوی افزود: مسئولان ستاد هر شهرستان نیز ازسوی همان شهرستان انتخاب شده و امیدواریم شاهد اتفاقات خوبی در انتخابات هشتم تیرماه باشیم. وی ادامه داد: امروز در شرایط خاصی قرار داریم و حضور پزشکیان در انتخابات فرصتی برای اصلاح‌طلبان و تمام علاقه‌مندان به این تفکر را فراهم کرده است.
وی اظهارداشت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده شنبه هفته آینده میزبان آقای پزشکیان در شیراز خواهیم بود و امیدواریم شاهد استقبال باشکوهی از وی ازسوی اقشار و گروه‌های مختلف مردم باشیم.
اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات
رئیس ستادهای مردمی پزشکیان در فارس نیز، ضمن تأکید برلزوم تلاش برای جذب آرای خاکستری گفت: در شرایط امروز کشور قهر با صندوق رأی هیچ مشکلی را حل نمی‌کند.حمیدرضا قاسم‌پور افزود: مسئله اول انتخابات مشارکت مردم است و باید بکوشیم که مشارکت افزایش پیدا کند چراکه بدون مشارکت انتخابات معنا ندارد. وی ادامه داد: تمام ستادهایی که در مرکز استان فعال شده متحد، منسجم و همراه و بدون اختلاف‌نظر فعالیت می‌کنند و ستادها در عین این اتحاد و همدلی، دخالتی نیز در کار هم ندارند. وی اظهارداشت: از همه افراد با هر سلیقه و تفکری دعوت می‌کنیم که در ستادهای مردمی مسعود پزشکیان حضور یابند و نسبت به تبیین ویژگی‌های سراسر مثبت این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری اقدام کنند.
حضور مردم گره‌گشاست
استاندار سابق فارس نیز گفت: حضور مردم در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف همواره گره‌گشا و افق‌گشا بوده و منجر به حل مشکلات شده است.
عنایت‌الله رحیمی افزود: حضور مردم در دوران و مبارزات انقلاب اسلامی که منجر به پیروزی انقلاب شد و همچنین حضور مردم در دوران دفاع مقدس که اجازه نداد ذره‌ای از خاک کشور جدا شود ازجمله این حضور و مشارکت مؤثر است. وی ادامه داد: اگر بخواهیم رقیبی برای دکتر پزشکیان معرفی کنیم شاید آن رقیب قهر مردم با صندوق رأی باشد که امیدواریم با حضور و مشارکت پرشور مردم در انتخابات شاهد خلق حماسه‌ای دیگر باشیم. وی اظهارداشت: حکومت‌ها برای مردم هستند نه مردم برای حکومت‌ها و بنابراین باید رئیس‌جمهوری انتخاب کنیم که مسیر تحقق مطالبات به حق مردم را هموار و زمینه آن را فراهم کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی