[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

مشارکت در مصرف بهینه آب شایسته قدردانی است، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شیراز، با گرامیداشت هفته صرفه‌جویی در مصرف آب گفت: همشهریان شیرازی با مهم شمردن و توجه به مقوله صرفه‌جویی در مصرف آب، می‌توانند تابستان کم‌تنشی را تجربه کنند.
محمدامین آبادیان با اعلام اینکه حس مسئولیت اجتماعی، همکاری و مشارکت مشترکان این شرکت در مصرف بهینه آب به‌ویژه در فصل گرم سال، شایسته قدردانی است، گفت: این همراهی با تلاش‌های مجموعه آبفا منجر به تأمین آب موردنیاز مشترکان در تابستان امسال با کمترین میزان قطعی و افت فشار می‌شود. این مقام مسئول گفت: مشارکت‌ مردم از اثرگذارترین راهکارهای برون‌رفت از چالش‌های کم‌آبی محسوب می‌شود. وی ابراز داشت: همراهی در اجرای راهکارهای مدیریت مصرف آب، یکی از شاخصه‌های فرهنگی مردم شیراز محسوب می‌شود؛ مردم متعهد و نجیبی که همواره توجه ویژه‌ای به ممانعت از اسراف داشته و دارند.
آبادیان خاطرنشان کرد: با شروع فصل گرم، مصرف آب زیاد می‌شود و شایسته نیست که در این روزهای گرم، تعدادی از شهروندان ما با کمبود یا قطعی آب مواجه شوند. وی ابراز داشت: بر این باوریم شهروندان شیرازی همانند سال‌های گذشته همیار و همراه ما در ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و رعایت عملی این موضوع خواهند بود. آبادیان با اشاره به ضرب‌المثل قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود، تصریح کرد: مقادیر قابل توجهی از آب را با رعایت موارد به‌ظاهر کوچکی مانند چک کردن آب کولر و ایجاد سایه‌بان، کوتاه کردن زمان استحمام و... می‌توان مدیریت کرد. مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز یادآور شد: این شرکت از چندین ماه قبل با برگزاری جلسات قرارگاه تأمین آب، تمام همت خود را به کار گرفته که مردم قدرشناس شیراز کمترین قطعی و افت فشار را در تابستان داشته باشند.
این مقام مسئول ضمن تأکید مجدد بر صرفه‌جویی در مدیریت مصرف آب گفت: سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان ۱۲۲ به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارش شهروندان و اعزام اکیپ‌های عملیاتی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی