[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

اقدام زن بیوه منحرف با دانشجویی که عاشقش شده بود، روزنامه شیراز نوین

دنبال دوست‌بازی و رفیق‌بازی رفتن، شب‌نشینی‌هایی همراه با موادمخدر و‌... کار من شده بود، از زندگی خودم بیزار شده بودم.
مجید 25‌ساله هستم. پدرم دیپلم و بازنشسته یک کارخانه و مادرم خانه‌دار است، یک خواهر و یک برادر دارم و وضعیت مالی ما مطلوب است. حقوق بازنشستگی پدر کفاف زندگی را می‌دهد.
منزل بزرگ و جای مناسبی در داخل شهر داریم، خواهرم دوبار ازدواج کرد. در ازدواج اول موفق نبود و در ازدواج دوم صاحب دو فرزند شده است و زندگی خوبی دارند، برادرم هم دانشجو است.
من الآن دانشجوی ترم آخر مهندسی برق هستم. از همان اوایل کودکی در خانه ما ماهواره بود، پدر و مادرم مراعات نمی‌کردند و از همه شبکه‌های ماهواره حتی شبکه‌های مبتذل استفاده می‌کردند.
در اوایل ورود به دانشگاه عاشق یک دختری شدم که قبلاً ازدواج کرده بود و به دلایلی از همسر خود جدا شده بود. وقتی موضوع را با پدر و مادرم در میان گذاشتم با مخالفت شدید پدر و مادرم روبه‌رو شدم.
علاقه من به آن دختر خیلی شدید شده بود. باهم به پارک و رستوران می‌رفتیم و زمانی که خانواده‌ام به مسافرت می‌رفتند من آن خانم را به خانه می‌آوردم و دو نفری پای تماشای فیلم‌های ماهواره می‌نشستیم.
حدود دو سال من با آن دختر بودم و پدر و مادرم از ارتباط من با آن دختر با خبر شدند و بعد از آن فهمید که دیگر امید به ازدواج با من ندارد. اولین خواستگاری که آمد جواب داد و من را فراموش کرد.
شکست عجیبی در زندگی‌ام خوردم. هیچ‌وقت به درس‌هایم بهایی نمی‌دادم، دنبال دوست‌بازی و رفیق‌بازی رفتم. شب نشینی‌هایی همراه با مشروب و مواد مخدر کار من شده بود، از زندگی خودم بیزار شده بودم.
کم کم اعتیاد به مواد مخدر شیشه پیدا کردم، پدرم گاه گاهی پول توجیبی به من می‌داد و من هم صرف مواد می‌کردم، وقتی فهمید که معتاد شدم با من درگیر شد، در یکی از درگیری‌هایی که با پدرم داشتم با وسیله سنگینی به سرم زد و از آن موقع گاهی فراموشی به سراغم می‌آید.
ارتباط خود را با خانوادم قطع کردم، وسایل منزل را برای خرید مواد مخدر می‌فروختم، کلاً بهم ریخته شدم، شکست عشقی و شاید نشستن پای فیلم‌های مبتذل ماهواره باعث بدبختی من شد.
در یکی از شب‌ها با یک تکه ورق فلزی وسیله‌ای ساختم تا به وسیله آن پول‌های صندوق صدقات را بیرون بیاورم، تا بتوانم مواد مورد نیاز خود را بدست آورم، موفق شدم چند تا صندوق رو خالی کنم اما بعد از چندین فقره سرقت توسط پلیس دستگیر شدم.
اکنون خیلی پشیمان هستم اگر آزاد شوم خودم را به کمپ ترک اعتیاد معرفی می‌کنم تا از دست این مواد خانمان‌سوز رهایی پیدا کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی