[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

منصوری: باید صبور باشیم ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی جودو گفت: در حال حاضر کمتر از سه‌ماه به بازی‌های آسیایی زمان باقی مانده است و باید صبور باشیم تا روند رو به رشد تیم ملی را در اندونزی ببینیم. محمد منصوری در گفت‌و‌گو با تسنیم، در‌خصوص عملکرد تیم ملی جودو در مسابقات گرندپری چین اظهار داشت: گرندپری چین مسابقات سطح بالایی بود و ما نیز با 4ورزشکار در این رویداد شرکت کرده بودیم. علیرضا خجسته بعد از برتری مقابل حریف کانادایی در وقت طلایی مغلوب سید‌3 مسابقات از قزاقستان شد که در این مسابقات نیز به مدال برنز دست یافت. 
وی تصریح کرد: محمد محمدی بریمانلو نیز باتوجه به اینکه پدر خود را از دست داده بود و از ناحیه زانو نیز دچار آسیب‌دیدگی بود، برای ترمیم مسائل روحی و روانی ما را در این مسابقات همراهی کرد. محمدی به دلیل فوت پدرش امکان درمان مصدومیتش را نداشت و در این مسابقات نیز روی پای خود فشار نیاورد و به همین دلیل مغلوب حریف پرتغالی شد. وحید نوری نیز مغلوب سید‌5 این مسابقات، اسلام بوزبایف از قزاقستان شد.
سرمربی تیم ملی جودو گفت: بوزبایف طلای آسیا، طلای گرند اسلم و طلای گرندپری را در کارنامه دارد اما نوری مقابل او عملکرد خوبی داشت و با اینکه دو اخطار جلو بود، روی یک تکنیک که رد و بدل شد نتیجه را واگذار کرد. نوری در این مسابقات بهتر از گذشته کار کرد. محجوب نیز بعد از شکست حریف قزاق، مقابل نادین توشین بایار، جودوکار باتجربه مغولستانی که طلا و نقره المپیک و برنز جهانی مجارستان را دارد، مغلوب شد. محجوب در این دیدار نیز اصلاً دست و پابسته نبود و تمام تلاش خود را انجام داد.
منصوری تصریح کرد: محجوب در ادامه برای کسب نشان برنز حریف قرقیزستانی را شکست داد، اما مقابل رافائل سیلوا، دارنده نشان برنز المپیک و نقره جهانی مجارستان مغلوب شد. این حریف برزیلی جودوکار بسیار سرشناسی است که در رنکینگ 5‌جهان قرار دارد اما در مقابل محجوب در آخرین لحظات به برتری دست یافت. محجوب 8‌ماه است که در وزن جدید حضور پیدا کرده است و قطعاً با تجربیات خوبی که در مسابقات اخیر کسب کرده است در آینده نتایج بهتری را به دست خواهد آورد.
سرمربی تیم ملی جودو در پایان در خصوص روند تیم ملی جودو خاطر‌نشان کرد: روند پیشرفت بازیکنان برعکس نظر برخی دوستان بهتر شده است و در حال حاضر نیز کمتر از سه‌ماه به بازی‌های آسیایی زمان باقی مانده است و باید صبور باشیم تا روند رو به رشد تیم ملی را در اندونزی ببینیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی