[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

فردا؛ اولین فینال تاریخ جام حذفی با VAR ، روزنامه شیراز نوین

مدیران تیم‌های سپاهان اصفهان و مس رفسنجان با نامه‌نگاری‌های خود به‌دنبال تغییر محل میزبانی فینال جام حذفی هستند.
به گزارش فوتبال 360، فوتبال باشگاهی ایران در فصل 03-1402 به سکانس پایانی‌اش رسیده و قرار است در آخرین بازی فصل، فینال جام حذفی میان تیم‌های سپاهان اصفهان و مس رفسنجان به انجام برسد. سپاهانی‌ها با ثبت کامبک مقابل گل‌گهر سیرجان در مرحله نیمه‌نهایی موفق شدند خود را به مرحله فینال برسانند و مس رفسنجان هم در ضربات پنالتی موفق شد در اراک مقابل آلومینیوم به پیروزی برسد و این برد زمینه‌ساز صعود شاگردان محرم نویدکیا به فینال جام حذفی شد تا در اتفاقی بی‌سابقه در تاریخ جام حذفی، تیم‌های سپاهان اصفهان و مس رفسنجان در مرحله فینال به مصاف هم بروند.
مسئولان سازمان لیگ بلافاصله بعداز آنکه پرونده مرحله نیمه‌نهایی بسته شد و از دو تیم شرکت‌کننده در مرحله فینال جام حذفی رونمایی شد، اعلام کردند که قرار است مسابقه فینال جام حذفی به میزبانی ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار شود. نکته جالب‌ توجه اینکه ابتدا سپاهانی‌ها نسبت به میزبانی ورزشگاه سردار آزادگان از مسابقه فینال جام حذفی اعتراض کردند و سپس نوبت به مسی‌ها رسید و محرم نویدکیا در همان نشست خبری بعداز دیدار با آلومینیوم اراک، مخالفت صریح خود را با انجام مسابقه فینال در قزوین عنوان کرد.
* ائتلاف فینالیست‌ها برای تغییر ورزشگاه!
مدیران دو تیم سپاهان اصفهان و مس رفسنجان در روزهای اخیر مکاتبات خود با سازمان لیگ را هم آغاز کردند و جالب آنکه در اتفاقی کم‌سابقه، دو تیم با یکدیگر ائتلاف تشکیل دادند و خواسته‌شان برگزاری مسابقه فینال به میزبانی ورزشگاه امام‌خمینی (ره) اراک بود! درحالی نامه‌نگاری‌ها با سازمان لیگ آغاز شد که در طرف مقابل، مسئولان سازمان لیگ همچنان بر تصمیم خود پافشاری دارند و خواسته‌شان برگزاری مسابقه فینال جام حذفی در ورزشگاه سردار آزادگان است.
*تاج معادلات را تغییر می‌دهد؟
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در روزهای اخیر پیگیر آن بوده تا بعداز برگزاری مسابقه داربی پایتخت با استفاده از تکنولوژی (VAR)، مسابقه فینال جام حذفی هم با استفاده از این تکنولوژی به انجام برسد. نکته مهم اینکه ورزشگاه آزادی به‌دلیل انجام عملیات عمرانی در دسترس نیست و همین مسئله باعث شده تا موضوع برگزاری فینال جام حذفی با استفاده از تکنولوژی (VAR) در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. بااین‌وجود گفته می‌شود درصورت صدور مجوز ازسوی فیفا، احتمالاً با دستور رئیس فدراسیون فوتبال، محل برگزاری مسابقه فینال تغییر خواهد کرد و بازی به ورزشگاه امام‌خمینی (ره) اراک منتقل خواهد شد اما اگر مجوز استفاده از (VAR) صادر نشود، تغییر در محل میزبانی انجام نمی‌شود و مسابقه فینال،
فردا شب (پنجشنبه) به میزبانی ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی