[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

پلیس از ظرفیت‌های مراکز فنی و حرفه‌ای استفاده کند ، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان بر استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده در مراکز فنی و حرفه‌ای تأکید کرد. 
 سردار « احمد علی گودرزی» فرمانده انتظامی استان به همراه هیئت همراه، با حضور در مرکز تخصصی برق و الکترونیک خلیج فارس وابسته به مرکز فنی و حرفه‌ای استان در شیراز از قسمت‌های مختلف این مرکز بازدید به عمل آورد.
سردار گودرزی در حاشیه این بازدید، افزود: پلیس در صدد است تا با عمق دادن به آموزش‌های حرفه‌ای، روزآمدی و دانش بنیانی خود را بالا برده و در این مسیر از ظرفیت‌های ایجادشده در مراکز فنی و حرفه‌ای استفاده کند. وی با تأکید بر آموزش‌های اصولی در جامعه افزود: فرهنگ استفاده از ظرفیت‌های موجود و مهارت آموزی برای مقابله با معضل بیکاری باید در جامعه نهادینه شود. فرمانده انتظامی استان فارس از همکاری فی ما بین نیروی انتظامی و مراکز فنی و حرفه‌ای استان استقبال کرد و گفت: اقدامات و کلاس‌های آموزشی برگزار شده در حوزه فناوری اطلاعات پلیس بسیار کاربرد دارد. در ادامه، دکتر «حشمت کوشکی» مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان فارس ضمن ابراز خرسندی از بازدید فرماندهی انتظامی استان از مرکز تخصصی برق و الکترونیک خلیج فارس شیراز، افزود: امروزه مهمترین دغدغه و معضل اجتماعی بیکاری است که یکی از عمده ترین دلایل آن عدم کسب مهارت‌های لازم در کارجویان است. وی با بیان اینکه استان فارس در حوزه ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با داشتن 52 مرکز دولتی و 812 آموزشگاه آزاد رسالت خود را در این راستا به خوبی انجام داده است، گفت: جامعه هدف آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بسیار متنوع و شامل صنایع و صنوف، دانشگاه ها، روستائیان و عشایر، زندانیان و پادگان‌ها است. مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان فارس تغییر رویه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از عرضه‌محوری به سمت تقاضا محوری و پشتیبانی از صنایع و صنوف و دانشگاه‌ها را شروع یک تحول بزرگ در جامعه دانست و افزود: کنترل بیکاری و فرهنگ سازی این آموزش‌ها نه تنها بر عهده این اداره کل، بلکه رسالت تمامی دستگاه‌های اجرایی در سطح جامعه است.
در ادامه این مراسم، تفاهم نامه همکاری بین نیروی انتظامی و مرکز فنی و حرفه‌ای استان به امضاء طرفین رسید و کارکنان نیروی انتظامی و خانواده ‌های آنان بر اساس این تفاهم نامه می‌توانند با تخفیفات ویژه نسبت به کسب آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در حرفه‌های گوناگون اقدام کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی