[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

چرخش مدیریتی مرسوم در شهرداری شیراز موجب تحول ساختاری می‌شود، روزنامه شیراز نوین

بخشی از هفتاد‌وپنجمین جلسه شورای معاونین شهرداری شیراز به تکریم و معارفه برخی مدیران اختصاص داشت که در آن
بر چرخش مدیریتی مرسوم و تحول ساختاری تأکید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز- بخشی از هفتاد‌وپنجمین جلسه شورای معاونین شهرداری شیراز به تکریم و معارفه برخی مدیران اختصاص داشت که در آن بر چرخش مدیریتی مرسوم و تحول ساختاری تأکید شد.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه اظهار کرد: این چرخش مدیریتی باعث استفاده از ظرفیت دیگر افراد در مدیریت‌ها و تقویت دستگاه‌ها می‌شود.
سیدابراهیم حسینی بر تکریم افراد تصریح و ادامه داد: باید از تجربیات افراد استفاده شود.
وی با بیان اینکه همواره تأکید بر انجام کلیه امور طبق قانون است گفت: برنامه‌ریزی‌ها باید طوری تنظیم شود که مدیران طبق ضوابط و مقررات با همراهی ناظرین شورای اسلامی شهر در مناطق و سایر بخش‌های شهرداری اقدامات خود را انجام دهند.
شهردار کلان‌شهر شیراز نیز با بیان اینکه تغییر و تحول در جهت تعالی و رشد دستگاه مرسوم است، مدیران پیشین و جدید را تکریم کرد.
محمدحسن اسدی با تصریح برحساسیت معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی برنقش مؤثر معاون پیشین این‌ معاونت تأکید و خواستار استفاده از تجربیات وی شد.
وی همچنین تحولات در حوزه برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی که تحولات کل شهرداری را رقم می‌زند، را سرلوحه کار این معاونت دانست.
شهردار کلان‌شهر شیراز همچنین ویژگی‌های شهردارانی که در این آیین مورد تکریم و معارفه قرار گرفتند، را برشمرد و از زحمات آن‌ها تقدیر کرد.
رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز نیز اظهار کرد: اگر امروز در مجموعه شهرداری اقدامات کم‌نظیر و بی‌نظیری رخ داده در سایه همدلی و هماهنگی اعضای شورای اسلامی شهر و بدنه مدیریتی خود شهرداری است که انتظار داریم این مسیر خدمت‌رسانی به مردم تقویت شود.
نایب‌رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز نیز برتقویت حرکت شهرداری این کلان‌شهر تأکید کرد.
علیرضا اسکندری با ابراز انتظار از مدیران جدید بیان کرد: مدیران جدید در مسیر تقویت اقدامات مثبت که مدیران پیشین انجام داده‌‌اند، حرکت کرد.
محمود صفایی با تصریح براین موضوع که مدیران جدید، در راستای مسیر مدیران قبلی حرکت کنند، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت‌های مختلف موجب تقویت و پویایی مجموعه شهرداری شیراز می‌شود.
قائم‌مقام شهردار شیراز نیز که از نظم سیستماتیک شهرداری شیراز سخن می‌گفت، این مقوله را نشان از تلاش معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی دانست.
آرش فرج‌زاده تصریح کرد: به‌دلیل تلاش‌های انجام‌شده در معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه ‌انسانی، همه اقدامات شهرداری شیراز قابل رصد بوده و برنامه‌ریزی‌ها با اطلاعات دقیق قابل انجام است.
به گفته وی؛ با سامانه‌های راه‌اندازی شده در حوزه برنامه‌ریزی، کنترل در پروژه‌ها و بودجه صورت می‌پذیرد که در سال‌های قبل وجود نداشت.
قائم‌مقام شهردار شیراز همچنین بیان کرد: شهرداری این کلان‌شهر در ریل پیشرفت و سازندگی قرار دارد.
گفتنی است، طی این مراسم علی فراشاییان به‌عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شیراز معارفه و از زحمات محمدعلی راضی معاون پیشین تجلیل و وی به‌عنوان مشاور و دستیار در امور برنامه‌ریزی معارفه شد.
همچنین شهرام سبزیان‌فرد در سمت سرپرست منطقه ۵، سیدعباس هاشمی‌نژاد سرپرست منطقه ۱۰ و بهزاد پرنیان به‌عنوان سرپرست منطقه ۱۱ شهرداری شیراز معارفه و از زحمات مرحوم رضا مسعودی شهردار فقید منطقه ۵ و اردلان رزمجویی در سمت سرپرستی این‌ منطقه، شهرام سبزیان‌فرد شهردار سابق منطقه ۱۰ و علی فراشاییان شهردار سابق منطقه ۱۱  تجلیل به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی