[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

کشف بیش از ۱۳‌تن مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در مرز، روزنامه شیراز نوین

بر اساس گزارش فرمانده مرزبانی ناجا در جلسه کار ویژه مرز به ریاست وزیر کشور، از ابتدای سال جاری تا‌کنون بیش از ۱۳‌تن انواع مواد مخدر در مرزها کشف و ضبط شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه کار ویژه مرز عصر روز چهارشنبه ۹‌خرداد‌ماه به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در محل این وزارتخانه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه سردار رضایی فرمانده مرزبانی ناجا گزارشی از اقدامات ناجا در دو ماه گذشته ارائه کرد، براساس گزارش فرمانده مرزبانی ناجا از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۳‌تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.
همچنین طبق این گزارش میزان کشف پوشاک قاچاق به نسبت مدت مشابه سال گذشته حدود ۳‌برابر افزایش داشته است و از سوی دیگر میزان کشف قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی به مدت مشابه رشد ٢.٥درصدی را نشان می‌دهد.
با اقدامات جدی مرزبانی و انسداد مرزها در مقابله با ورود افراد غیر‌مجاز نیز طبق آخرین گزارش فرمانده مرزبانی از ورود غیرمجاز حدود ۱۵‌هزار تبعه کشور افغانستان به داخل کشور جلوگیری شده است.
فرمانده مرزبانی ناجا نیز در ادامه سخنان خود پیشنهاداتی در جهت رفع موانع و مشکلات موجود برای تقویت پاسگاه‌های مرزی ارائه و بر ضرورت افزایش اعتبارات مالی در این راستا تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی