[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

فارس میزبان والیبالیست‌های جوان و نوجوان کشور می‌شود، روزنامه شیراز نوین

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در برنامه سال جدید خود نیز مسابقات رده‌های سنی جوانان و نوجوانان کشور را در قالب مسابقات لیگ کانون‌های والیبال برگزار خواهد کرد.
سرپرست هیئت والیبال استان فارس در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: 
به‌منظور استفاده بهینه از این شرایط مناسب پیش‌آمده ابتدا به کانون‌های فعال شهرستان‌های استان فارس اطلاع‌رسانی انجام و برای شرکت در این رقابت‌ها دعوت شدند.
منوچهر اسدی‌پویا افزود: پس‌از اعلام آمادگی کانون‌های استان مقرر شد با توجه به سهمیه فارس، دو تیم در رده جوانان (زیر ۲۰ سال) و دو تیم در رده نوجوانان (زیر ۱۸ سال) پسر فارس و همچنین دو تیم در رده نوجوانان و دو تیم در رده جوانان دختر استان در مسابقات کشور شرکت کنند.
وی در ادامه گفت: سپس برای کمک به کانون‌های والیبال استان فارس با همکاری فدراسیون والیبال میزبانی سه مرحله مسابقات را نیز به عهده گرفته‌ایم.
منوچهر اسدی‌پویا افزود: بنابراین فارس در سه رده از این مسابقات میزبان خواهد بود. مسابقات نوجوانان و جوانان پسر منطقه ۳ کشور به میزبانی شیراز و مسابقات نوجوانان دختر به میزبانی شهرستان آباده برگزار خواهد شد.
وی گفت: در مرحله اول مسابقات لیگ کانون‌های زیر ۱۸ سال پسر کشور که از دهم تا چهاردهم تیرماه برگزار می‌شود شیراز میزبان تیم‌های آراز صدرا، کازرون، هدف بوشهر، آراد ماهشهر و مجید یاسوج خواهد بود.
سرپرست هیئت والیبال فارس در ادامه گفت: سپس از تاریخ ۱۶ تیرماه
تیم‌های تچراسازان شیراز، دره‌بان بوشهر، کریمی اهواز، امین شیراز و مجید یاسوج در شیراز به رقابت خواهند پرداخت.
وی افزود: از تاریخ ۲۷ تیرماه نیز کانون تارای آباده میزبان تیم‌های مدرسه والیبال طباطبایی شیراز، رستاد دشتستان و آینده‌سازان اهواز در مسابقات زیر ۱۸ سال دختران کشور خواهد بود. در مسابقات دختران جوان نیز تیم‌های شهابی لامرد و قیروکارزین نماینده فارس هستند و در تلاشیم که میزبانی مسابقات به قیروکارزین فارس داده شود.
اسدی‌پویا در پایان گفت: امید است نوجوانان و جوانان فارس برای بروز توانمندی‌های خود در والیبال کشور از این فرصت به‌خوبی استفاده کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی