[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

انجام بازی پلی‌آف بین ۴تیم برتر برای تعیین قهرمان!، روزنامه شیراز نوین

مسئول لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: لیگ برتر فوتسال بانوان از هفته اول مرداد شروع می‌شود و برای مشخص شدن قهرمان واقعی، بین تیم‌های اول تا چهارم بازی پلی‌آف برگزار می‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، شهرزاد نصیری مسئول کمیته لیگ فوتسال بانوان فدراسیون فوتبال در مورد زمان شروع لیگ برترفوتسال بانوان گفت: لیگ برتر از هفته اول مردادماه و با حضور  ۱۴تیم شروع می‌شود که ۱۲تیم دوره قبل لیگ حضور داشتند و دو تیم دیگر هم از دسته یک به لیگ برتر صعود کردند. قرعه‌کشی‌ لیگ را  هم تا ۱۰ یا ۱۲روز آینده انجام می‌دهیم. امسال بعد از پایان مسابقه‌های دوره‌ای لیگ برتر، بین تیم‌های اول تا چهارم مسابقه‌ پلی‌آف را برگزار می‌کنیم تا قهرمان واقعی مشخص شود. او در مورد حق شرکت تیم‌ها در لیگ برتر فوتسال بانوان بیان کرد: اول باید قرعه‌کشی انجام شود، سپس  به تیم‌ها زمان می‌دهیم تا ورودیه لیگ را پرداخت کنند و قراردادهایشان را ببندند. همچنین ۱۰روز قبل از شروع لیگ آی‌دی کارت‌ها را صادر می‌کنیم. تیم‌ها حق شرکت دارند و باید آن را پرداخت کنند که مقدارش در مصوبه‌ای که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال صادر می‌کند، مشخص می‌شود و بعد آن را به تیم‌ها ابلاغ می‌کنیم. 
مسئول کمیته لیگ فوتسال بانوان فدراسیون فوتبال در مورد مشکلاتی که در لیگ برتر فوتسال بانوان وجود دارد گفت: مشکلاتی که بانوان داشتند بیشتر مسائل مالی و اسپانسری است. حتی تیم‌های بزرگ هم امکان دارد در نیمه راه قادر به ادامه بازی‌های باقی مانده خود نباشند. سال گذشته سازمان لیگ به دو، سه تیم کمک کرد تا بتوانند مسابقه‌هایشان را به پایان برسانند و بحث دیگر به برگزاری بازی‌های لیگ به صورت دوره‌ای رفت و برگشت مربوط می‌شود.
نصیری در مورد پخش تلویزیونی مسابقه‌های فوتسال بانوان بیان کرد: از خدایمان است و دوست داریم این اتفاق بیفتد، اما در حیطه‌ اختیاراتمان نیست و باید از مراجع مختلف برای انجام این کار به ما اطلاع بدهند. آقای کفاشیان رئیس سازمان لیگ فوتسال از هرکس دیگری در این زمینه دلسوزتر است و مراودات اداری را خیلی بهتر می‌داند. اگر راهکاری وجود داشته باشد که بتوانیم این کار را انجام دهیم مطمئناً اولین قدم را برمی‌دارد.
او  در پایان بیان کرد: اگر بحث پخش باشد پنج دقیقه و یک ساعتش مهم نیست، قبول کردن پخش اهمیت دارد. برای فوتسال بانوان از مسابقه‌های آسیایی بالاتر نداشتیم که متأسفانه همه به صورت زنده و از طریق اینترنت بازی را می‌دیدند. دوست داریم این اتفاق بیفتد حتی اگر دو روز بعدش هم باشد. مطمئناً همه تلاشمان را می‌کنیم و می‌خواهیم دست به دست هم باعث شویم این اتفاق بیفتد. پخش تلویزیونی بازی‌ها نه تنها به ضررمان نیست، بلکه به جذب اسپانسر کمک می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی